AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Tekvandocu Selçuk Kimdir?

Evleneceksen Gel Tekvandocu Selçuk Kimdir?

evleneceksen-gel-tekvandocu-selcuk
Show TV ekranlarının sevilen programlarından biri olan Evleneceksen Gel hafta içi her gün canlı yayınları ve sürpriz olayları ile ekranlarınıza konuk olmaya devam etmektedir.

Locanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Selçuk gelen talipleri ve arada kaldığı ilişkiler ile eleştiri almaya devam etse de locanın aranan yüzleri arasında yer almaktadır.

Selçuk 25 yaşında İstanbul’da ikamet etmektedir. Dış görünüşü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Selçuk Bey milli tekvandocudur.

Selçuk Ve Bahar Aşkı Ne Durumda?

Selçuk ev Sainaz isminin uzun bir süre anılmasının ardından yollarını ayırma kararı alan çift farklı kişiler ile yoluna devam isteyerek taliplerini aramaya devam etmiştir.

Selçuk’un taliplerinden biri olan Zahide ile Selçuk arasında sıcak ilişkilerin yaşanmasının ardından çifti yakıştıranlar evlenecekleri konusunda umutlu olsalar da çift kısa süre içerisinde ayrılıklarını açıklama kararı almıştır.

Selçuk Bey’e talip olarak gelen Bahar Hanım stüdyonun karışmasına neden olmuştur. Selçuk Bey’i uzun zamandan beri takip ettiğini talip olmak için ilişkisinin bitmesini beklediğini ifade eden Bahar Selçuk ile buluşmasında çok heyecanlanmıştır. Selçuk Bahar’ı tanımak istediğini açıklamıştır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir