AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Tülin Koca Kimdir Nerede?

Evleneceksen Gel Tülin Koca Kimdir Nerede?

evleneceksen-gel-tulin-kimdir
Yıllar önce katıldığı evlilik programıyla tüm Türkiye tarafından tanınan Tülin yıllar sonra tekrar bir evlilik programına katılarak ekranlara çıkmıştır.

Bir dönem tartışma konusu olan ve neredeyse bütün kadın programlarına çıkan hatta ana haberlere konu olan Tülin ile Caner aşkının son bulduğunu da bu sayede öğrenmiş olduk. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu evleneceksen gel programına katılan Tülin evlilik yapmadığını ve evlenmek istediğini açıklamıştır. Tülin 33 yaşındadır.

Şu sıralar ekranda görmediğimiz yılının programdan ayrılıp ayrılmadığı bilinmiyor.

Evlilik Programlarındaki Ünlü Kişiler

Evleneceksen gel Tülin koca kimdir ve nerede diye soran izleyiciler Tülin’in evlenmesini istemekle birlikte onu yeniden ekranlarda görerek şaşırmışlardır.

Bir dönem sevgili olduğu Caner ise başka bir evlendirme programına aday olarak katılmıştır. Evlendirme programlarında çok ünlü yüzler görmememize rağmen daha az tanınan modellik, oyunculuk, şarkıcılık yapan insanlarda katılmaktadır.

Bu adayların bilgilerine ulaşmak için programın sitelerine girebilirsiniz. Ayrıca program telefonlarından da adaylara ulaşabilirsiniz. Kısa ve tanıtıcı bilgiler alabileceğiniz özgeçmişlerini okuyarak adaylara talip olabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir