AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Yusuf Kimdir Kaç Yaşında

Evleneceksen Gel Yusuf Kimdir Kaç Yaşında

evleneceksen-gel-yusuf-kimdir
Star TV ekranlarında yer alan Evleneceksen Gel isimli evlilik programı hafta içi her gün Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile gerçekleşmektedir. Damat adayları arasında yer alan Evleneceksen Gel Yusuf kimdir kaç yaşında? Gibi sorular talip olacak bayanlar için merak konusu olmuştur. Yusuf 40 Yaşında

Yusuf, ilk olarak Meleğin talibi olarak katılmış olup evlilik aşamasına yaklaştıkları anda problem yaşamış ve bir daha bu problemleri düzeltememişlerdir.

Yarışmada loca kısmına oturarak yeni taliplerini bekleme kararı alan Yusuf 40 yaşında ve İstanbul’da yaşamaktadır. Daha öncesinden bir evlilik geçirmiş ve bu birliktelikten iki çocuk sahibi olmuştur.

Sürekli olarak kararsızlıklar yaşayan Yusuf iyi niyetli konuşmaları ile tüm dikkatleri üzerine toplamış durumdadır. Talip olarak gelen bütün bayanlara karşı kırmamak için yeşil ışık yakan biridir.

Melek İle Aralarında Bir Şeyler Yaşanabilir mi?

Melek uzun süre Yusuf’tan vazgeçmek istememiş ve onun için bakımlardan geçmiştir. Ancak evlilik sürecine çok yaklaşan çift aralarının bozulması üzerine tekrar bir araya gelmemişlerdir. Meleği kırmak istemediğini belirten Yusuf, Melek’in de kendi taliplerini aramasını istemiştir. Aralarında herhangi bir duygusal bağ kalmamıştır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir