AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Yusuf Talipleri Kimlerdir?

Evleneceksen Gel Yusuf Talipleri Kimlerdir?

evleneceksen-gel-yusuf-talipler
Seda Sayan ve Uğur Arslan sunumu ile evlere neşe getiren Evleneceksen Gel evlendirme programı hafta içi her gün sizler ile buluşmaya devam ediyor.

Güzel ve yakışıklı ikilinin, loca adayları arasında olaylar hiç bitmiyor. Diğer evlendirme programlarından erken saatte başlayan Evleneceksen Gel programı rakipleri ile aynı saatlerde yayınlanmadığından avantaj sahibi oluyor.

Program içerisinde birçok aday işi, mesleği ve sempatisi ile herkesin beğenisini topluyor ve hatta sevenleri sayesinde sosyal medya platformlarında fenomen olmuş durumdalar denilebilir.

Loca adayları arasından Yusuf Bey yaşam tarzı ve gelen adayları ile ilgi odağı oluyor.

Evleneceksen Gel Yusuf Kimdir?

Evleneceksen Gel Yusuf 40 yaşındadır. Daha önce 1 evlilik yapan Yusuf Bey esnaflık yapıyor ve İstanbul’da ikamet ediyor.

Evleneceksen Gel Yusuf Melek’in geçmiş evliliğinden 2 çocuğu bulunmaktadır. Yusuf Melek programa Melek isimli gelin adayına talip olabilmek için katılmıştır.

İkilinin aralarında oluşan problem nedeni ile bir ilişki başlamamıştır. Yusuf Bey’in şuanda talibi bulunmamaktadır. Gelin adayı Melek, Yusuf’a aşık olduğunu söylemiş ancak olayla ilgili bir gelişme yaşanmamıştır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir