AnaSayfa / Ajandam / Exper müşteri hizmetleri telefon numarası

Exper müşteri hizmetleri telefon numarası

Exper Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak; Bilgi, öneri, şikayet ve diğer tüm konularda destek alabilirsiniz.

Ülkemizde bilgisayar denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi Exper’dir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bilgisayarları satışa sunan firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Masaüstü bilgisayar, oyun bilgisayarı, All in one, tablet PC, Çevre birimleri, monitör dahil olmak üzere ihtiyaçlarını karşılayacak birbiriden uygun fiyata bilgisayar ürünlerini bulabilirsiniz.

Exper Müşteri Hizmetleri: 0850 277 00 85

Faks: 0216 415 32 71

Adres:  Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, Nato Yolu, 4. Cadde.
No:1, 1-2. Kat( A-B Bölümü) 34775
Yukarı Dudulu / Ümraniye / İSTANBUL

1994 senesinde üretim çalışmalarına başlayan Exper şirketi aynı zamanda ‘’ Yıldız Holding Bilişim Grubu’’ şirketlerinden olup, İlk açıldığında ülkemizde ‘’ Yılın bilgisayarı’’ seçilmiştir.

Hemen ardından yani 2 sene sonra bir başarıya daha imza atarak; ‘’ Yılın kişisel bilgisayar şirketi’’ unvanını kazanmıştır.

Kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermemeye özen gösterdi ve insanlara hizmet için bütün iş süreçlerinde titizliği benimseyerek toplam kalite yaklaşımını hatasız bir şekilde uygulamıştır.

Ülkemizde tüm hızla çalışmalarını sürdürdü ve liderlik vizyonunu benimseyerek, beş yıl ardı ardına masaüstü bilgisayar satışında lider bir konuma yükseldi. Bu başarısını 2006 ile 2010 yılında etkin bir şekilde gösterdi.

Günümüzde hala bir çok mağazada insanlar exper bilgisayarları gözü kapalı satın almaktadır. İnsanlara verilen güven ve kalite sayesinde gözünüz kapalı sizlerde bu markayı tercih edebilirsiniz.

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve aynı zamanda beklentilerini karşılayan exper; Masaüstü bilgisayardan tutun, All in one pc, tablet bilgisayar, notebook, ultrabook dahil olmak üzere ürünlerini uygun fiyata satmaktadır.

Ülkemizin bilişim pazarına ışık tutuyor, bir çok araştırmada adını ilk 10’a yazdırıyor, Tüketici taleplerini ve dünya trendlerini çok yakından takip ediyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir