AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Facebook En Güzel Sözler ( Resimli)

Facebook En Güzel Sözler ( Resimli)

Eskiden internet yokken anlamlı ve güzel sözleri sadece kalem ve kağıt kullanarak dile getirirdik ama günümüzde teknoloji ve bilgisayar sayesinde dünyanın öbür ucunda olan eş, akraba ve sevdiklerinizle sözlerle ve mesajlarla bağlantı kırabiliyoruz.

25 yıl önce kim derdiki internet diye bir şey var. Görüntülü konuşuyorsun ve mektup yerine anlık mesajlaşıyorsun. Sana kimse inanmazdı hatta ‘’Hayal aleminde mi yaşıyorsun’’’ diye dalga geçerlerdir.

Bu fantastik hayal gerçeğe dönüştü ve facebook sayesinde insanlarla iletişime geçebiliyoruz ve hatta çocukluk arkadaşınızı ve aşkınızı bulabiliyorsunuz.

Sosyal ağlar sayesinde insanlar duygularını ve düşüncelerini kolay bir şekilde dile getirebiliyorlar.

Bu mecralar gerçekten faydalı ve insana çok şey kazandırabiliyorken günümüzde maalesef kötü amaçlı her yol için kullanılabiliyor.

İnsanlar dolandırılıyor ve mağdur ediliyor. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağları kullanırken dikkatli olmanızda fayda var.

Benim gibi söz ve mesaj yada video paylaşıyorsanız facebook’un hiçbir zararı yoktur. Sevdiğiniz akrabalarınızla en güzel facebook sözlerini resimli olarak paylaşabilirsiniz.

İçinde bulunduğunuz ruh halinizi yani sevincinizi, mutluluğunuzu, özlem ve sıkıntılarınızı sözlerle dile getirebilirsiniz.

Güzel sözler arayanların en uğrak mekanı facebook’tur. Dilerseniz birbirinden güzel eski kitaplardan ayrıca yararlanarak eskiye dönüş yapabilirsiniz.

Aslında facebook ve instagram gibi sosyal mecralardaki sözlerin bir çoğu kitaplardan alınma ama siz daha iyisini bularak duvarınızda paylaşabilirsiniz.

 

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir