AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Facebook Sözleri 2018

Facebook Sözleri 2018

Facebook’ta en çok paylaşılan nedir diye sorsalar, ilk cevabınız; Sözler olurdu değil mi? İşte bu yüzden her yıl olduğu gibi yine en yeni sözleri sitemizde bulabileceksiniz. 2018 yılının birbirinden anlamlı, duygu yüklü, etkileyici, sevgi dolu sözlerine resimli olarak özellikle yer vereceğiz.

Sosyal medya kavramının gelişmesine katkı sağlayan, milyonlarca insanın anlık olarak biçimsel ve görüntüsel olarak iletişime geçmesini sağlayan facebook, günden güne ziyaretçisini arttırmakta, buna paralel olarak hala kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

İlk zamanlar resim ve video paylaşılırken şimdilerde ise birbirinden güzel resimli sözler facebook’un en çok paylaşılan ögeleri arasında yer aldı. 2018 facebook sözleri arasında sizlerinde kendinizi rahatça ifade edebileceği sözler var.

Zaman tünelinizde veyahut arkadaşınızın duvarında yayınlayabileceğiniz bu güzelim sözleri dilerseniz direk mesaj olarak iletebilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinizin gönlünü alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Facebook Sözleri

Ağaçlar istedikleri kadar yüksel olsun, elbet bir gün yaprakları yere düşecektir. İstediğin kadar yüksel, birde bunun düşüşü var!

Uzu süreli birliktelik ve beraberlik için 3 maviden uzak durunuz; 1. Facebook, 2. Twitter, 3. Skype : )

Aşk tıpkı bir bedendeki iki ruh gibidir, Arkadaşlık ise iki bedende bir ruhtur. Bana unutmayı ve acıyı öğrettiler lakin seni unutturmayı asla öğretemediler.

Sakın üstüme gelme kalbini kırarım, Üstüme kim gelirse gelsin dünyayı yıkarım.  Sevgim sana fazla geldi bundan sonra uzak duralım.

Bencil insanlar başkalarına tahammül edemez ve kimseleri sevmez evet doğrudur onlar kendilerini de sevmezler.

Bütün dualarım sana, ettiğim bütün dualarda hep sen varsın.. Seninle bir ömür boyu mutlu mesut olalım diye gece gündüz hayalin gözlerimin önünde!

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir