AnaSayfa / Tekno Beyin / General mobile discovery dosya aktarımı ve görderme sorunu

General mobile discovery dosya aktarımı ve görderme sorunu

General mobile discovery telefonlarda bazen bilgisayara bağlayınca şarj olur ama telefonun içini göremezsiniz. Usb depolama seçenekleri yada usb hata ayıklama gibi veriler ekrana gelmez.

Eğer önceden telefonunuz bilgisayarınıza bağlanıyorsa ve son zamanlarda bağlanmama gibi bir durum yaşıyorsanız şu yöntemi deneyebilirsiniz.

İlk önce telefonu bilgisayara usb kablosu ile bağlayalım.  Bilgisayarımı sağ tıklayalım ve özelliklere girelim… Resimdeki gibi

Aygıt yöneticisine girelim ve telefonun ismini bularak yine sağ tıkayalım ve silelim. Telefonu USB’den çıkaralım ve tekrardan bilgisayara bağlayalım.

Kırmızı ile göstermiş olduğum kısımlarda ‘’ General mobile yada discover’’ gibi ibareler var ise bunların hepsini sağ tıklayarak sil diyoruz.

Eğer kırmızı ile gösterdiğim bölümlerde böyle bir şey yoksa.. Diğer kısımların hepsine teker teker tıklayarak general mobile ile ilgili ne varsa hepsini siliniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Telefonda ve tablette google play store nasıl güncellenir

Telefon ve tabletlerde fabrika ayarlarına geri dönünce bazen Google Play güncellemiyor ve eski sürümde kalıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir