AnaSayfa / Ajandam / Gitti Gidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gitti Gidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en kaliteli ve en büyük online alışveriş sitelerinden birisi olan Gitti Gidiyor, yüzlerce kategoride, binlerce ürünü güvenle satışa sunmaltadır. Ebay tarafından satın alındıktan sonra kalitesine kalite kattı ve çok kısa sürede ülkemizin en güvenilir alışveriş sitesi oldu.

Müşteri hizmetleri kalitesiyle biline Gitti Gidiyor, bu konuda çok hassas. Siz değerli kullanıcıların her türlü sorununu çözmek için 24 saat hizmet vermektedir. İlla telefon ile aramanıza gerek yok.

Yardım merkezinden mail atarak anında sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Örneğin ürün tarafınıza gelmedi ve para otomatik olarak satıcıya aktarıldı. Anında müşteri hizmetlerini arayarak parayı geri çekebilir, ürün tarafınıza geldiğinde siz manuel elle para onaylaması yapabilirsiniz.

Gittigidiyor ilk önce satıcı ile iletişime geçmenizi istiyor, eğer satıcı size kurnazlık yapıyor ve mağdur ediyorsa, araya gittigidiyor giriyor ve anında sorunu çözüyor. Müşterilerine yanlış yapan onları dolandıran satıcıların üyeliğine anında son veriyor.

Gitti Gidiyor’da en önemli şey müşteridir. Satıcıdan çok müşterilerime değer ve önem veren bir firmadır. İşte bu yüzden çok seviliyor, güveniliyor ve en çok satış yapılan web sitesi konumunda zirvede yer alıyor.

İLETİŞİM

Adres: My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

Telefon: +90 (216) 687 02 99

Faks: +90 (216) 687 02 98

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: gittigidiyor@hs05.kep.tr

Müşteri Hizmetleri

GittiGidiyor’un kullanımı ve işlemleriniz hakkında bilgi almak veya bir öneride, bildirimde bulunmak için, Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat hizmetinizde!

Ticaret Sicil No: 515017462599

Mersis No: 0396045885100010

Mensubu olduğu sektörel kuruluş: Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği, İstanbul Ticaret Odası

MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞMAK VE TÜM SORULARINIZA YANIT BULMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak. Sol taraftan işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir