AnaSayfa / Ajandam / Goldmaster müşteri hizmetleri telefon numarası

Goldmaster müşteri hizmetleri telefon numarası

2017 yılında Goldmaster, GoldmasterHome adı altında bir çok ürün üretti ve pazara sundu. Bizzat kendisinin tasarladığı bu ürünleri online alışveriş sitesinde satışa sunuyor.

Dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu tecrübesini yaklaşık olarak 40 yıldır elektronik sektöründe kullanıyor.

Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyerek birbirinde kullanışlı ve aynı zamanda anlaşılır modern ürünleri müşterisi ile buluşturuyor.

Firma öyle bildiğiniz yeni firmalardan değil tam 40 yıl önce bile Ülkemizin ilk elektrikli ev aletlerini üretiyordu.

Elektronik perakendesinde lider konumda olan goldmaster, 2010 senesinden itibaren küçük elektrikli ev aletleri ile sağlık ürünleri geliştirmeye başladı.

Müşteri hizmetleri telefon numarası: 0212 540 05 50

Mail iletişim adresi: info@goldmasterhome.com

Not: Çağrı merkezi hafta içi 09:00 ile 18:30 arasında hizmet verirken, hafta sonu ise 09:00 ila 12:30 arasında destek vermektedir.

Markanın yapmış olduğu stratejik ve doğru yatırımlar sayesinde şu anda ülkemizin neredeyse her yerinde kurduğu 700’ün üzerinde servis noktası ile müşterilerine daha çok ilgi ve alaka göstererek, iyi bir servis hizmeti sunmaktadır.

GoldMaster, Ülkemizin neredeyse her yerinde uydu alıcısı ve aynı zamanda elektronik sektöründe bilinen bir markadır. Yeni ürünleriyle ürün gruplarındaki zenginlik çeşidi ile kalitesine kalite katmaya devam ediyor.

Tüketicinin ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ürünleri GoldMaster Mağazalarında  bulabilirsiniz. Başta Digital full HD uydu alıcıları, akabinde oto ve ses görüntü sistemleri, navigasyon sistemleri, DVD player, Küçük elektrikli ev aletleri, hediyelik eşyalar, bilgisayarlar, led aydınlatma ürünleri, tabletler, cep telefonu ve yaşam konfor ürünleri dahil olmak üzere her birini uygun fiyata satın alabilir, arıza ve diğer sorunlar için anında müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden satın almış olduğunuz ürün için iade formu doldurarak, iade talebinde bulunabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir