AnaSayfa / Kadınca / Güzel lif modelleri 2018

Güzel lif modelleri 2018

Güzel lif modellerinin her biri kullanışlı ve çeyizlerinizi fazlasıyla şaşalı yapmaya yetecektir. Her sene olduğu gibi 2018 yılında da birbirinden yeni ve güzeli lif örneklerini sizlere takdim edeceğim.

İzin verirseniz biraz geçmişten bahsetmek istiyorum.  Yuvarlak şeklindeki iç içe olan halka renklerden tasarlanan lifler eskiden ülkemizde bir çok evde bulunur, firmalar tarafından seri olarak üretilirdi. Üstüne üstlük birde banyo yaparken canımızı çok yakardı.

Günümüzde artık tek bir model yok.  Birbirinden farklı örnekler ve envai çeşit lifler var. Temizlik kültürümüzün gelişmesin katkı sağlayan el emeği göz nuru örgü liflerin her geçen gün daha çok çeşidi ve ilginç tasarımlarının olması bizleri fazlası ile sevindiriyor. Dilerseniz örme liflerin hazır liflerden farkını kısaca sizlere açıklayayım;

Ekonomiktir ve daha ucuza mal olur.

Cildi tahriş etmez

Çok fazla model ve renk seçeneği mevcuttur.

En önemlisi son derece sağlıklıdır. Temizliği daha keyifli bir hale getirir. Gördüğünüz üzere bu saymış olduğumuz kriterler son derece önemli ve örme liflerin ne kadar ucuz ve insan sağlığına faydalı olduğunun birer kanıtıdır.

İşte bu bilinçte olan eb hanımları son senelerde kendi kendine ördükleri ve zevkine göre tasarladıkları lif örneklerini sosyal medyada paylaşmaktadırlar.

Bende kendi ördüklerimi ve facebook’tan aldıklarımı sizlerle paylaşıyorum. Dilerseniz sizlerde mail adreslerimizden örmüş olduğunuz yeni lifleri bizlere yollayabilirsiniz.

Güzel ve yeni lif örneklerini internetin çeşitli forumlarında ve sitelerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak kim bilir belki yeni bir lif tasarımına imza atabilirsiniz.

Çocuklarınıza, akrabalarınıza en sevdiklerinize kendi el emeğinizle örmüş olduğunuz göz nuru liflerden hediye edebilir ve bu örneklerde onların hoşuna gidecek motifleri, desenleri ve işlemeleri örerek onların daha çok mutlu olmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir