AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Güzel Sözler 2018

Güzel Sözler 2018

İnsan sevdiği zaman yoğun duygular içerisine girer ve bu hissiyatı paylaşmak için sosyal medyada haykırır! İşte böyle zamanlarda sizlerin yardımcısı olarak en güzel yeni 2018 resimli sözleri bir araya getirdik.

Sosyal medyada paylaşılan bir çok güzel mesaj var. Bunların bir çoğu eskide kaldı. Biz en yenilerini ve sizlerin duygularına hitap edecek olan mesajları paylaştık.

Facebook, İnstagram ve Twitter gibi mecralarda bulabileceğiniz mesajlar genelde eskidir ve şiirlerden yararlanılarak ve derlenerek paylaşılıyor.

Ne hikmettir ki, eski şiir ve sözlerin derinliği oldukça yüksek ama günümüzde Cemal süreya gibi şairlerimizi arar olduk. Onların duyguları daha samimi ve insanı doğrudan etkiliyordu.

İnsan yoğun duygular içerisine girdiği zaman güzel sözler paylaşmak ister. Böyle zamanlarda yapılması gereken gayet basittir.

Duygularınızı ertelemeyin ve sevdiklerinize resimli güzel yeni sözlerle kendinizi ifade edin!

Bazen kendinizi ifade edemeyebilir ve sözler kifayetsiz kalabilir.

İşte tamda bu noktada internetin ve sosyal medyanın gücünü kullanarak güzel sözleri bulabilir ve sevdiğiniz insana ulaştırabilirsiniz.

Düşüncelerinizi ve kendinizi her daim serbest bırakarak, sevdiklerinize güzel sözler sarf etmeyi unutmayınız. Zaman geçiyor ve son pişmanlık fayda etmiyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir