AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Güzel Sözler Kısa 2018

Güzel Sözler Kısa 2018

Güzel söz dediğin kısa ve öz anlamlı olması gerekir. 2018 yılı boyunca birbirinden etkileyici çok güzel resimli sözlerin paylaşımını yapacağız.

Bazen birisini mutlu edebilmek adına hediye satın almaya karar veririz. Oysaki bir güzel söz bile onu mutlu etmeye yeter artar bile…

Sevdiğinize sarf edeceğiniz güzel sözler sayesinde onun gönlünü fazlası ile fethedebilirsiniz.  Özellikle güzel ve anlamlı kısa mesajlarla kendinizi daha kolay bir şekilde ifade edebilirsiniz

Lafı uzatmadan, karşınızdaki insanı sıkmadan ona kısa ve etkileyici sözlerle dokunarak, kalbini fazlası ile kazanabilirsiniz.

Yeni Güzel Sözler

Ey sevgili O güzel başını kalbime yasladığın zaman benim tek düşmanım var nedir biliyor musun? ‘’ Su gibi akıp geçen zaman’’

Benim yol verdiklerim, sizin yoluna gül serdiklerinizdir!

Benim sana olan sevdam, elsiz bir ressamın kristal bir elmasa düşen kırmızı gülün sesini çizdiği vakit biter!

Senin için bir değil, binlerce acı önüme çıksa hiç düşünmeden çekerim.  Bir kere değil, bin kere senin için ölürüm. Tek istediğim şu yegane aşkımız hiç bitmesin bu büyü hayatımızdan çıkmasın aşkım. Sen benim, bende senin olayım

Hayatı tekrardan yaşanabilir bir hale getirdin. Sanki küllerimden yeniden doğmuş gibiyim. Seninle olduğum zaman yeniden gülüyor ve hayata daha iyi bakıyorum. Artık kalbim huzurlu ve bedenim eskisine göre daha dinç ve mutlu!

Bazıları rüyalarımdasın der! Ben öyle demiyorum! Sen benim gerçeğimsin, şu yalan dünyanın tek gerçeğisin!

Bir şiirin nakaratı gibisin kalbimde, her şiir okuduğumda damarlarımda seni hissediyor, her kafiyede adın kalbimden geçiyor. Benim büyülü özlerim olur musun sevgilim?

Kalbine buruk bir duygu yüklenirse, gözlerin uzaklar dalarsa, kulakların zamansız çınlarsa, bil ki birisi senin adını kalbinde anıyor!

Kalbim biraz kırık olabilir lakin onu yapıştıracak çok güçlü bir yapıştırıcı var yanımda!

Benim canım sadece senin için yandı. Senden başka kimse ferahlatamaz! Sen benim hayatımı değiştirdin ve hayatımın dönüm noktası oldun. Şu hayatta beni büyüleyen bir tek sen varsın!

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir