AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Güzel Sözler Resimli 2018

Güzel Sözler Resimli 2018

Güzel sözler resimli olduğu zaman çok daha etkileyici bir hal alıyor. Sevdiğiniz kişiye aşkınızı belli etmekte zorlanıyorsanız, resimli sözleri kesinlikle denemelisiniz. Böylelikle daha nitelikli ve hoş anılar elde edebilirsiniz.

Atalarımız ne demiş ‘’ Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır’’  Bu güzel atasözünü kısaca tanımlamak gerekirse; Kırıcı ve sert olmadan, insanın hoşuna giden, gönül alıcı ve son derece etkileyici, inandırıcı olmak manasına gelir. Tatlı söz ile en asabi insanı bile dize getirebilir, onun gönlünü alabilirsiniz.

Güzel sözlerin hepsi anlamlı ve insanı fazlası ile derinden etkileyen nitelikli sözlerdir. Günümüzde bu tarz sözler resimli olarak facebook, twitter ve instagram gibi sosyal mecralarda görebilmekteyiz. İnsanlar eskiden mektup ve posta yolu ile haberleşirken günümüzde ise artık teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor ve sosyal ağlardan birbirilerine en içten dileklerle mesajlarda bulunuyorlar. Bugün 2018 yılının birbirinden şahane ve etkileyici resimli sözlerini sizlerle paylaşacağım.

Yegane aşkımızı yüreğimde sakladım inanmadın, Gözlerini göz bebeğime kattım anlamadın, Seni ölesiye seviyorum dedim yine anlamadın, ben sevmen için daha ne yapayım?

Bazı geceler yıldızları göremezsin ama bilirsin ki yıldızlar gecenin içerisinde saklıdır. Tıpkı senin yanımda olmayıp, kalbimde olduğun gibi!

Bu hayatta benim için iki önemli şey var; Birincisi sen bir diğeri ise özgürlüğüm.

Benim kalbimde kalabalığa yer yok!  Senin varlığın bana yeter!

Her kalbe imza atmam! Attığım kalbe kimse şair olamaz!

Hayat bazen zifiri karanlık olur ve sen ışık yaksan bile gram aydınlık olmaz! Lakin çok sevdiğin birinin gülümsemesiyle karanlıklar sana aydınlık olur.

Sen karanlık gecelerimin güneşi, sen yaşadığım hayatın cesareti, sen mutluluğun şifresi!

Her zaman seni düşünüyor ve seni özlüyorum. Sevgin kalbimin derinliğinde Lütfen kır şeytanın zincirlerini bir kere! Beni aklından çıkarma, bir ilkbahar mevsiminde!

Çetin rüzgarlar zifiri karanlığı sever, tıpkı benim seni sevdiğim gibi aşkım!

Sevgimiz yağmur damlaları gibi tıpkı ırmakları taşıran çisil yağmurlar gibi!

Aşk yediğin elma şekerine benzer, şekeri yediğin zaman geriye sadece sapı kalır!

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir