AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Hamileyken Rüyada Karnında Erkek Bebek Görmek Nedir? Neye Delalet eder?

Hamileyken Rüyada Karnında Erkek Bebek Görmek Nedir? Neye Delalet eder?

Hamileyken karnında rüyada erkek bebek görmek, insanın işlerinin iyiye gideceği ve düzeleceği manasına gelir.

Bir insan rüyasında doğurduğu bebeğin erkek olduğunu görmüş ise iş hayatının yoluna gireceği ve uzun süredir beklediği bir takım atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Görülen bu rüya kişinin bir takım zorluklardan ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret edeceği gibi aynı zamanda reel hayatta yani gerçek hayatında kız çocuğuna sahip olacağı manasına ayrıca gelmektedir.

Hamileyken rüyada görülen erkek bebeğin, rüya sahibinin aile yaşantısında bir takım huzursuzluklar yaşayacağına ve mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Bu sıkıntılı günlerde kişinin aile içinde alınan kararlara saygı duyması ve ağırdan alması gerekmektedir. Karar her ne olursa olsun dikkatli davranmanızda fayda vardır.

Böylelikle aile hayatınızdan mütevellit ortaya çıkacak olan sıkıntıları en aza indirerek,  üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz.

Bazen ise hamileyken rüyada erkek bebek görmek, hem iş hem aile yaşantınızda bir takım sıkıntıların yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyayı gören kişi kadınsa, kazanç elde etmek için yaptığı girişimlerin olumsuz olarak sonuçlanacağına delalet eder.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir