AnaSayfa / Kadınca / Havalı Saç Modelleri 2018

Havalı Saç Modelleri 2018

Havalı saç örnekleri 2018 yılının en ilgi çekici saç trendleri arasında yer alacak. Moda kesimlerden tutun, en trend renklere kadar bu sezonun iddialı, havalı saç kesim modellerini görselleriyle birlikte inceleyeceğiz.

Kadın ve saç birbirini tamamlayan bir ‘’ BÜTÜN’’dür. Saç tasarımını değiştirmek onlar içim kolay değil ama bazen değişime ihtiyaç vardır.

Bu değişim ilgisi ve duygusu her yıl yeni saç trendlerinin ve modellerinin ortaya çıkmasına vesile oluyor. 2018 havalı saç modelleri değişim isteyen genç kızların kesinlikle göz atması gereken tasarımlardan oluşuyor.

Elbiselerinizin birbiri ile uyumlu olması ne kadar önemliyse, saçlarınızın da elbisenize uyum göstermesi o denli önemlidir. Çok güzel bir kıyafet tercih etmenize rağmen yanlış tercih ettiğiz saç stili bütün dengeyi alt üst ederek sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Doğru tercihler ile sizlerde harika görünebilirsiz. 2018 yeni havalı saç tasarımlarını deneyerek ve kuaförünüzden tavsiye alarak, eski görüntünüzden çok daha havalı bir görünüme bürünebilirsiniz.

Birbirinden şık ve modern bir duruşa sahip olmanıza yardımcı olacak saç modelleri arasından kendinize en yakışanı seçerek hemen değişime başlayın! İşte yeni sezonun en iddialı ve havalı saçlar;

Katlı Saçlar

Doğal görünümlü bohem dalgalar

Gizemli Kızıl

Havalı kısa kesim saç modeli

Siyah balyajlı saçlar

2018 havalı saç kesim modellerinde romantik ve aynı zamanda gotik bir havanın estiğini söyleyebiliriz. Eskiye dönüş modasını her yıl yeni saç kesimlerinde görebilmekteyiz. Yeni ile eski harmanlandığı zaman ortaya birbirinde güzel ve farklı modeller çıkabiliyor.

Bu güzel saçlara sahip olmak isteyen bayanlara naçizane önerilerimiz var. Değişik kurdeleler, saç örgüleri ve daha fazla aksesuarı deneyerek saç modelinizi olduğundan daha havalı bir hale getirebilirsiniz.

Başka bir tavsiyemiz ise eskitilmiş toka kullanmanızdır. Saçınıza romantik ve vintage bir tarz katabilir.

Saç örgüleri vazgeçilmezimizdir. Birbirinden hoş topuzlar yaparak süper bir görüntü elde etmek mümkün olacaktır.

Artık havalı saç denildiği zaman birden fazla renk ve aksesuar akla geliyor. Aşağıdaki paylaşmış olduğumuz resimlerde bu detayları fazlası ile görebilirsiniz.

Pembe, mavi renklerin yanı sıra saçların en arkalarına değişik desenler çiziyorlar ve bu sizi olduğunuzdan daha farklı ve havalı yapıyor. Ülkemizde şu anda bu tarz saç modellerini görmek pek mümkün değil ama gençlerimizin bir çoğu batıyı takip ediyor ve onlar gibi giyinmek, saç modeline sahip olmak için can atıyor..

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir