AnaSayfa / Kadınca / Havlu Kenarı Modelleri ( KOLAY – BASİT )

Havlu Kenarı Modelleri ( KOLAY – BASİT )

Havlu kenarı modellerinin zor olmasından dolayı çoğu genç kız örmekten vazgeçer. Bugün kolay havlu kenarlarını paylaşacağım ve örgü işini çok daha keyifli bir hale getireceğiz.

Günümüzde çeşitli havlu kenar örnekleri var. Hepsi süslü, allı ve pullu tasarımları ile çeyizlerin baş köşelerinde yerlerini alıyor. En çok tercih edilen örnekler; Tığ işi, halkalı, dantelli, nakışlı, oyalı ve çiçekli olan havlu kenar örnekleridir.

Çeşitleri gördüğünüz üzere bir hayli fazladır. Bu yüzden örnek bulmakta hiçbir zaman zorlanmazsınız. Aşağıda paylaşmış olduğum örnekleri zorlanmadan büyük bir zevkle boş zamanlarınızda örebilirsiniz.

Örmesi son derece kolay olan bu örnekler ile sizde sevdiğiniz insanlara hediye sürprizi yapabilirsiniz, Torunu olan anneler onların çeyizlerine ayrıca örebilir.

Havlu kenarı örneklerini sadece gelinler için değil, isterseniz damat çeyizine koymak için örebilirsiniz. Genelde internet ortamında ve sosyal medyada hep kadınlar için örüldüğü yazıyor ama damat bohçalarında böylesine güzel havlular olsa ne kadar güzel ve özel olurdu değil mi?

Paylaşmış olduğumuz en güzel örnekler aynı zamanda örülmesi kolay olan örneklerdir. Dilerseniz çeyizinize değil de, satış amaçlı ayrıca örebilirsiniz.

Günümüzde bir çok ev hanımı elişleri ile çok iyi paralar kazanıyor. Benim onlardan neyim eksik diyorsanız, web sitemizde paylaşmış olduğumuz örnekleri örebilir, bu işe ilk adımı atabilirsiniz.

Değerli kızlar, Türklerin geleneklerinde ve adetlerinde havlu kenarları her zaman önemli bir yer tutmuştur. Konumuzun başında belirttiğimiz gibi özellikle bugün en kolay olan örnekleri yeni başlayan hanımlarımız için seçtim.

Evlenmeden önce çeyiz hazırlığı içerisinde olan ve bu işlerden fazla anlamayan genç kızlarımız eminim ki basit modeller sayesinde kendilerini geliştirecek, zor gibi görünen havlu kenarı işinin ustası olacaklardır.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir