AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Hayırlı geceler resimli güzel sözlü mesajlar

Hayırlı geceler resimli güzel sözlü mesajlar

Facebook’ta, Twitter’da ve İnsatgram’da sizlerde en güzel  hayırlı geceler sözlerini resimli olarak paylaşabilir, Onların yüreğini okşayabilirsiniz

Sözler sosyal medyanın en çok paylaşılan öğeleri arasında yer alır. İşte bu yüzden bugün sizlere hayırlı geceler sözlerini paylaşacağız. İnternet ortamında genel olarak bu mesajlar yazısal olarak bulunuyor ama biz bugün farklı bir paylaşımda bulunarak resimli hayırlı geceler sözlerini paylaşacağız.

İnsanlara iyi dileklerde bulunmak gerek saygı gerek dini açıdan çok önemli bir davranıştır. Biz Türklerin gelenek ve göreneklerinde her zaman iyi bir tebessüm vardır.

Sevdiğimiz dostlarımıza, akrabalarımıza ‘’ Hayırlı Geceler’’, ‘’ İyi Günler’’ , ‘’ İyi Akşamlar’’ demek bizim kültürümüzün en değerli davranışlarından birisidir.

O yüzden her daim iyi dilek ve temennilerde bulunmak, Sevdiğimiz insanlara gereken değeri bu güzel sözlerle dile getirmek zorundayız.

Hayırlı geceler resimli

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir