AnaSayfa / Kadınca / İğne Oyalı Yazmalar ( Modelleri)

İğne Oyalı Yazmalar ( Modelleri)

Yazmalar iğne oyalı olduğu zaman çok daha modern ve dikkat çekici bir tasarım haline geliyor. Çeşitli modelleri ile göz kamaştıran oyalı yemenilere, tülbentlere, eşarplara ve diğer bilinen adıyla yazmalara bugün hususi olarak yer vereceğiz. Güzel görünümleri ve zarif tasarımları ile eminim ki yazmalar gelecek nesiller tarafından da örülmeye devam edecektir.

Genç kızların çeyizlerinin en değerli parçalarından birisi olan yazmalar, iğne oyası ile örüldüğü zaman çok daha fazla dikkat çekmektedir.

Bu güzelim örnekleri örme konusunda çok fazla bilgi sahibi değilseniz, web sitemizde yer alan anlatımlardan ve görsel modellerden faydalanabilirsiniz.

Günümüzün ilgi gören elişlerinin başında gelen iğne oyalı yazmalar, eskidende bir hayli fazla dikkat çeken elişleri arasında yer alıyordu. Annelerimizin el emeği ile işlenen ve kenarları süslenen yemeniler sabır gerektirdiği için bir hayli meşakkatlidir.

Bu sebepten dolayı ortaya çıkan sonuç mükemmeldir. İğne oyası ile ördüğünüz yemenilerin güzelliği karşısında, insanların ilgisini çekmeyi başaracaksınız.

Bir hayli farklı ve güzel modellerin bulunduğu iğne oyalı yazmalar, genç kızların boş zamanlarında evde zamanını geçirmek isteyen kadınların en fazla ilgi gösterdiği elişleri kategorisinde yer alır.

Siz değerli bayanlar iğne oyası ile süslenen ve mükemmel tasarımlara sahip yazmalara kendi tasarımınızı imza atabilirsiniz. İllaki aynı modelin olmasına gerek yok! Kendinizden de bir şeyler katarak çok daha özgün örnekler ortaya çıkartabilirsiniz.

Envai çeşit modelin ve değişik seçeneğin sahip olduğu örnekleri inceleyin, birçok güzel renk ve farklı desene sahip yazmalarla çeyizlerinizi süsleyin!

Her yıl genç kızlarımızın çeyizlerini süsleyen ve zengin bir çeyiz sandığına sahip olmasını sağlayan, ev hanımlarımızın boş zamanlarında güzel vakit geçirmesine olanak tanıyan iğne oyalı yazmalar zordur ama bir hayli zevkli bir uğraşıdır.

Alıştığınız zaman gözünüz kapalı yapabilirsiniz. İlk başlarda ne yalan söyleyeyim çok sıkılmıştım ve bir daha bu işlerle uğraşmamak için tövbe etmiştim.

Hiç yılmadım, benim neyim eksik dedim ve bir başladım pir başladım! Şimdilerde ise hem başkalarına örüyor, hem de kızımın çeyizine katkıda bulunuyorum.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir