AnaSayfa / Kadınca / İğne oyası yemeni kenarı örnekleri

İğne oyası yemeni kenarı örnekleri

Ev hanımları boş zamanlarını değerlendirmek için farklı hobi arayışlarına giriyorlar. Bunların başında zor ama sonunda insanın yüzünü güldüren iğne oyası işleri geliyor.

Örgü işleri ile ilgilenen genç kızlar ve anneler artık bilindik ürünleri örmek yerine daha farklı ve göze hitap eden ürünleri örüyorlar. Tamda bu noktada iğne oyası ile yapılan yemeniler ön plana çıkıyor.

Yemeni ve yazma modellerinde özellikle son zamanlarda farklı tasarımların ön plana çıktığını görebiliyoruz. Son zamanlarda en moda oya işlerinin başında çiçekli olanları geliyor. İnce bir işçilik istediğini ve sizi zorlayacağını özellikle belirtmek isterim. Dikkatli olduğunuz zaman hata yapma olasılığınız azalacak ve emekleriniz boşa gitmeyecektir.

Yemeni oyaları ince ipte örüldüğünden dolayı belirli kısma geldiğiniz zaman size zorluk çıkarabiliyor. Özenerek ve dikkatli davranarak sizlerde son derece profesyonel ve tasarımı bir başka olan alımlı yemeniler elde edebilirsiniz.

Oyalar genelde eşarp ve tülbent gibi kapalı giyimin vazgeçilmez ürünlerinde çok şık ve göze hitap eden bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bazı firmalar bu fırsatı değerlendirerek, piyasaya sunduğu eşarpları makine ile kenarlarına iğne oyası işlettiriyor ve büyük satışlar elde edebiliyor. Siz siz olun sakın hazır ürün satın alıp hataya düşmeyin çünkü firmaların kullandığı ipler en adisi oluyor ve zaman içerisinde tülbentteki oyalar sökülebiliyor. Bu yüzde kendi işinizi kendiniz halletmeniz gerekli. Sizlere bugün paylaşmış olduğumuz birbirinden güzel iğne oyası yemeni kenarı örneklerinden beğendiklerinizi seçin ve hemen örmeye başlayın.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Yeni Doğum Yapan Bir Annenin Sütü Nasıl Artar?

Yeni doğum yapan annelerin kafasında olan soru şudur; SÜT! Aslında kafaları karıştıran birçok sebep vardır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir