AnaSayfa / Ajandam / İng bank müşteri hizmetleri numarası direk doğrudan bağlanma

İng bank müşteri hizmetleri numarası direk doğrudan bağlanma

İNG bank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak direk bağlanmayı nasıl gerçekleştirebileceğinizi açıklayacağım. İlk olarak 0850 222 0 600 telefon numarasını arayın. Müşteri temsilcisine bağlanmak için 2 – 0 – 0 tuşlarına basın. ‘’ Yanlış işlem yaptınız’’ diye uyarı verecek. Bu uyarının hemen akabinde direk doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

0850 222 0 600 telefonunu arayarak aynı zamanda bankacılık işlemlerinizi basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi 7/24 saat destek vermektedir.

Bireysel ve kurumsal işlemlerinizi gerçekleştirmek için aynı numarayı arayabilir yada şubeye gidebilirsiniz.

İnternet şubesi şifrenizi unuttuysanız yada bilmiyorsanız bunun için şubeye gitmeniz daha iyi olacaktır. Siz yinede belirtmiş olduğumuz telefon numarasından bu konuda destek alabilirsiniz.

Ülkemizdeki en kaliteli bankalardan birisidir. Yapmış olduğu faaliyetler gerçekten insanların yaşam kalitesine adeta dokunmaktadır.

Müşterilerine, çalışan personeline, tedarikçi ve hissedarlarına aynı eşit mesafede yaklaşır.  Banka paydaşlarının haklarını ve önceliklerini çok iyi şekilde gözetlemeyi kendisine prensip edinmiştir. Bu yüzden istikrar açısından bu kriterler onlar için önemlidir.

Hiçbir zaman zaafına yenik düşmez, zamanı çok iyi değerlendirir, doğru bildiği değerlere bağlı kalır. Değerlerini her zaman büyük bir yüreklilik ve açıklılıkla çevresine ifade eder. Çevresindeki tüm insanları bu konuda elinden geldiğince aydınlatacak bir prensibe sahiptir.

İNG bank’a göre ‘’ Özü sözü bir olarak’’ hareket etmek başarının temelidir. Değerleri ihlal eden olumsuz davranışları asla göz ardı etmez, hoş görmez, kabullenmez.

İşte bu şekilde davranıldığı zaman toplum şirketi daha çok benimser, ileriye taşır. Gerek çalışanları gerek müşterileri için güven kazanmak banka için en önemli kıstaslardan birisidir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir