AnaSayfa / Oyunkolik / İphone için oyun önerileri 2017

İphone için oyun önerileri 2017

Iphone’nın uygulama sunucusu Appstoreda binlerce uygulama ve oyun bulunmaktadır. Bu oyunları hepsi oynamaya değecek oyunlar değildir. Fakat içlerinden bazı oyunlar gerçekten oynanmaya değer oyunlardır.

İşte Oynanması Gereken Oyunlar

Smash Hit adlı oyun gerçekten herkes tarafından oldukça beğeni toplamış ücretsiz bir oyundur. Bu oyun içerisinde toplar bulunmaktadır. Bu topları ekrana tıklayarak atmanız gerekiyor fakat önünüzde engel olan camlar ve benzeri şeyler çıkacaktır. Bu toplarla önünüze çıkan engelleri kırmanız gerekmektedir.

Monument Valley adlı uygulama ise hırs yaratan bir parkur oyunudur. Bu oyunda karakterin parkur içerisinde belli alanlarda yakalanmadan takılmadan geçmesi gerekmektedir. Bunlar yapmak ilk başlarda kolay olsa da daha sonradan zorlaşacaktır.

NBA Live adlı oyun çıktığı günden itibaren spor oyunları kategorisinde tek tabanca oldu diye biliriz. Oyun içerisinde bilgisayar oyunu gidi basketbol maçı yapabiliyorsunuz. Bunu yaparken tüm oyuncuları tek tek kontrol edip pas smaç gibi güzel efektleri olan bir oyundur. Oyunun özellikle grafikleri oldukça güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Oyunda online maçlar yapmakta mümkündür.

Leo’s Fortune: Bugüne kadar oynadığım en iyi mobil oyun diyebilirim. Sürükleyici ve nefes kesici bir oyun. İlerlemeli macera oyunları seven arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ederim.

Threes:  Çok basit bir oyun gibi görünüyor ama çok kısa süre içerisinde insanı kendisine bağlıyor, bırakamıyorsunuz.. iphone’da oynayabileceğiniz süper bir oyun.

world of tanks blitz: Bildiğiniz üzere bilgisayar versiyonu çok tutuldu ve ardından wargaming tarafından mobil için geliştirildi. Kaliteli grafikleri ve rahat oynanış şekli ile insanı kendisine bağlayan bu oyun ücretsiz olarak  indirilebiliyor.

Trials frontier: Ubisoft yaparda güzel olmaz mı? Motor yarışı oyunu seven arkadaşların çok hoşuna gideceği, rahat oynanabilir bir oyun. Kaliteli grafikleri ile dikkat çekiyor. Tamamen fizik temelli bir oyun. Motorsikletinizle birlikte akrobatik ve kontrollü hareketler yapabilirsiniz.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Clash Of Clans Duvarlar

Duvarlar yani surlar clash of clans’ta en önemli yapılardan birisidir. Çünkü arkadaşlar duvarlarınız ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir