AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / İyi Geceler Arkadaş Mesajları Sözleri ( RESİMLİ)

İyi Geceler Arkadaş Mesajları Sözleri ( RESİMLİ)

Dostluğun onlarca tanımı ve açıklaması vardır. Kendi içerisinde bir çok öğe barındırmaktadır. Sevgi, arkadaşlık, paylaşmak, huzur, yardım ve sadakat en önemli örneklerdir.

Hayatta sadece tel bir renk tablo yoktur. Kim zaman  siyah beyaz, bazen kırmızı sarı yada lacivert, bordo yada mavi gibi değişik renkler vardır. Kısacası hayat rengarenktir.

İşte hayatın her zaman farklı zamanlarında bir arkadaşa, eşe dosta ihtiyaç duymaktayız. Dost dediğin iyi zamanda neşemizi yerine getiren, kötü günlerde ise üzüntümüzü bizlerle paylaşan kişidir. Hakiki arkadaşlar hem iyi hem kötü günde bize yanımızda olur, bu durumla yetinmeyip bize yardımcı bile olur.

Şu hayatta insanlar hep iyi günümüzde yanımızda oluyor ama kötü günde ne yazık ki bir bakmışsınız kimse yanınızda yok! Eğer ola ki birileri yanınızda olduysa işte o gerçek dosttur demektir. Dostluk tıpkı bir ışık gibidir. Ne zaman önümüzü göremesek, yolumuz karanlık olsa ışık gibi bizi aydınlatır.

Dost dediğin birlikte zaman geçirmek yada sürekli konuşmak ve muhabbet etmek değildir. Zor zamanlarda yanında olmak demektir.

Zor günde yardımınıza birileri koşuyorsa demek ki çok şanlı bir insansınız. İşte bu yüzden dost edinmeli, insanlarla arayı iti tutmalı, öfkeyle hareket etmemeli. Dostunuza iyi geceler sözünü bile çok görmemelisiniz.

Bugün en güzel  resimli iyi geceler sözlerini sizlerle paylaşacağız. Umarım paylaşacağımız güzel iyi geceler arkadaş sözlerini beğenirsiniz. Beğendiğiniz sözleri dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda ayrıca paylaşabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir