AnaSayfa / Medya Takip / Kalp atışı bahar (Ege Kökenli) kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Gerçek adı boyu ve kilosu

Kalp atışı bahar (Ege Kökenli) kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Gerçek adı boyu ve kilosu

Kalp atışı dizisinin sevilen ve güzel oyuncusu bahar yani ( Ege Kökenli) Kimdir? Biyografisi, Oynadığı diziler hakkında tüm detaylı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

20 mart 1993 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelen yetenekli oyuncu, henüz dört yaşındayken oyunculukla tanıştı. Anaokulundan liseye kadar Kırklareli’nde yaşamaya devam etmiştir.

Liseyi ise İstanbul’da okumuştur. Fransızca bilmektedir. Beş sene boyunca Fransızca tiyatr ekibinde yer aldığını belirtelim.

Oyuncunun ilk dizisi ‘’ En iyi Arkadaşım’’ adlı dizidir. 11 yaşında ilk dizi tecrübesini bu dizi ile yaşamıştır. 2006 yılında ekranlarda olan dizide ayrıca içerde dizisinden tanıdığımız çetin tekindor yer almıştır.  En iyi arkadaşım isimli dizide ‘’ Gizem’’ karakterini canlandırmıştır.

2010 senesinde ise ‘’ öğretmen kemal’’ adlı dizide oynamıştır.  Sonralarda ise ‘’ Yahşi cazibe’’ isimli femomen dizide adından iyice söz ettirmeye başladı.

2011 Yılında ekranlarda reyting rekorları kıran yahşi cazibe dizisinde kemal’in  aksi kızı ‘’ ıtır’’ karakteri ile karşımıza çıktı. Muhteşem oyunculuk performansı ile adından söz ettirterek bir çok yapımdan ayrıca teklif almaya başladı. ‘’ Güneşin Kızları’’ dizisinde ‘’ Melisa’’ karakterini canlandırdı. Hatırlayacağınız üzere bu dizide oldukça fenomen oldu ve reyting rekorları kırmıştı.

2017 yılında ise yani şimdilerde ‘’ Kalp atışı’’ adlı dizide kötü bir karakteri canlandırmaktadır. Hırsına yenik düşen, doktorluktan çok fitne ve fesat işleri ile uğraşan bir kadını canlandırıyor. Asiliği ve güzelliği ile kalp atışı dizisinin öne çıkan isimlerinden oldu.

Şu anda reyting sıralamalarında ilk sırada yer alan bu diziyi hepinize tavsiye ediyoruz. Dizide Öykü karayel ve Gökhan Alkan gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Eğitim kariyeri ise sürekli rota değiştirerek ilerledi. İlk önce İstanbul bilgi üniversitesinde uluslararası ilişkiler bölümünü okudu ve iki sene sonra hemen rotasını değiştirerek oyunculuk eğitimi için Haliç üniversitesi uluslar arası konservatuar bölümünü okumaya karar verdi. Edindiğimiz bilgiye göre Hala bu üniversitede okumaya devam etmektedir.

OYUNCU NUN BOYU: 1.68

KİLOSU: 54

BURCU: Balık

GÖZ RENGİ: Yeşil

OYNADIĞI DİZİLER

En iyi arkadaşım

Güneş’in kızları

Yahşi Cazibe

Asla Vazgeçemem

Kalp Atışı

Çiçek

Anadolu Kaplanı

Çalıkuşu

Öğretmen Kemal

Oyuncu birbiriden güzel ve reyting rekorları kıran dizilerde rol almıştır. Bu durum onun ne kadar başarılı olduğunun göstergesidir. Güzelliği ve yeteneği ile ilerleyen dönemlerde daha bir çok dizide rol alacağını şimdiden söyleyebiliriz.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir