AnaSayfa / Medya Takip / Kalp atışı dizisi elbise kıyafet modelleri

Kalp atışı dizisi elbise kıyafet modelleri

Genç kızlar artık dizilerdeki oyuncuların kıyafetlerini ilgiyle takip ediyor, tıpkı onlar gibi giyinmek istiyor. Bugün kalp atışı dizisinin birbirinden güzel elbise modellerini ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağım.

MF yapım tarafından Show tv ekranlarında her Cuma akşamları saat sekizde yayınlanan dizi, büyük bir heyecanla izlenmeye devam ediyor.

Dizinin Senaryosu yakından tanıdığınız Eda tezcan hanımefendi ile Makbule Kosif’e ait. Yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan üstleniyor. Başrollerde ise Gökhan Alkan Ve Öykü Karayel yer alıyor.

Diziyi izleyenler, oyuncuların her şeyini merak ediyor. Giydikleri kıyafetlerinden tutun takı ve aksesuarlarına kadar hepsi adeta genç kızların radarına girmiş durumda.

Diziyi kaçıranlar ve daha önceki bölümlerde oyuncuların ne giydiklerini merak edenler için bugün resim paylaşımında bulunacağız.

Dizinin sponsor markası hangisiyse gerçekten birbirinden kaliteli ve aynı zamanda şık tasarımları biz izleyiciler ile buluşturuyor.

Markanın ismini öğrenir öğrenmez ayrıca burada sizlerle paylaşacağım. Şimdi dilerseniz kalp atışı dizisinin birbirinden güzel elbise modellerine ve kıyafet çeşitlerine göz atalım.

Dizinin kısaca konusu:

Hayattan hiçbir zaman umudunuzu kesmeyin çünkü gün gelir bir insan hayatınızı anında değiştirebilir. İşte o kişi Doktor Ali Asaf!

Eylül babası tarafından sürekli hırpalanır ve okuldaki davranışlarından dolayı dayak yer. En sonunda Babaannesinin yanına yerleşir ve orada Ali Asaf ile tanışır.

İkili ilk başlarda birbirilerine karşı ön yargılı ve zıt kutuplardır. Birgün Eylül’ü babaannesi Ali hocaya ‘’ Lütfen kızımın okumasına yardım et, Ona yardımcı ol’’ der.

Lakin Ali hoca onda bir ışık göremiyorum okuyamaz der.  Babaannenin ricası kırmayan Ali hoca, Eylül’ü okula alır ve onun ne kadar akıllı ve yetenekli bir öğrenci olduğunu ilk başlarda anlamasa da, ardından aldığı notlarla onu şaşkına çevirir.

Böylelikle Ali hoca Eylül’ün arkasında  durur ve ileride onun beyin cerrahı olmasını sağlar. Sonra ikili seneler ardından özel bir hastanede görev yaparlar ve AŞK yeniden alevlenir.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir