AnaSayfa / Medya Takip / kalp atışı dizisi nerede hangi hastanede ve ilde çekiliyor?

kalp atışı dizisi nerede hangi hastanede ve ilde çekiliyor?

Kalp atışı dizisinin nerede ve hangi hastanede çekildiği izleyiciler tarafından oldukça merak ediyor. Cevaba geçmeden önce dilerseniz diziden biraz bahsedelim.

Yapmıcılığını MF yapıyor ve Kore’de yayınlanan ‘’ The doctors’’ adlı diziden uyarlanarak ülkemizde yayınlanmaktadır.  MF yapım özellikle kore dizilerini ülkenize uyarlayarak büyük reytinglere ulaşan muazzam bir yapım.

İzleyiciler dizide yer alan oyuncuların kıyafetlerini ve nerede oturduklarına dair her şeyi bilmek istiyor. Bugün ise dizinin nerede çekildiğini sizlerle paylaşarak bir nebze olsun merakınızı dindireceğiz.

DİZİNİN İLK ÇEKİM YERİ:  MUĞLA / MARMARİS

ŞİMDİKİ ÇEKİM YERİ: İSTANBUL

DİZİNİN ÇEKİLDİĞİ HASTANE : İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi Web sitesiYol tarifi

Adres: Esenkent Mahallesi, Süleyman Demirel Cd., 34510 Esenyurt/Istanbul Telefon: (0212) 979 40 00

Kalp atışı bir doktor dizisi olduğundan dolayı  mecburen büyük ve kaliteli bir hastanede çekilmesi gerektiğinden dolayı yapım ekini İstanbul liv hastanesini tercih etti.

Hastanedeki çekimler yüzünden hiçbir aksama şu anda yok. Dilerseniz sizde bu hastaneye giderek gönül rahatlığı ile randevu alabilirsiniz. Şu anda dizi sayesinde büyük bir talep ve yoğunluk olabilir.. Bizden söylemesi.

Hastane henüz yeni olmasına rağmen son derece deneyimli ve aynı zamanda birikimli uzman kadrosu ile hastaların derdine derman oluyor, günden güne  adını duyurarak popüler bir hale geliyor.  Teknolojik altyapısı sağlık hizmetinde kalıcı olmayı hedefliyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir