AnaSayfa / Medya Takip / Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, İnstagram adreslerini siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

Diziye Eylül ve Ali adında iki karakter hayat vermektedir. Eylül karakterini daha önce kuzey ve güney dizisinde rol alan Öykü Karayel canlandırıyor. Ali karakterini ise Gökhan Alkan canlandırmaktadır.

Show Tv ekranlarında Her Cuma saat 20:00’de akşamları yayınlanan kalp atışı dizisi büyük bir beğeni toplamaktadır.

Şevkat yerimdar adlı diziyi bir hayli zorlayan ve kimi zaman reytinglerde birinci olan Kalp Atışı dizisini izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Diziyi daha önce izleyen ve sosyal medyadan takip etmek isteyen ziyaretçilerimiz, aşağıda yer alan linklerden facebook, twitter ve instagram hesaplarına kolaylıkla ulaşabilir, görüşlerini, resimlerini ve mesajlarını yollayabilirler

FACEBOOK :  facebook.com/kalpatisitv

TWİTTER:  twitter.com/kalpatisitv

İNSTAGRAM:  instagram.com/kalpatisishowtv

DİZİNİN SEVİLEN OYUNCULARI

Eylül Erdem (Öykü Karayel) :  Son derece işine sadık titiz ve yorulmak nedir bilmeyen yetenekli bir beyin cerrahidir. Aynı zamanda çok iyi dövüşmektedir.

Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan): Yetenekli, yakışıklı ve aynı zamanda karizmatik bir beyin cerrahıdır. Lisede Biyoloji öğretmenliği yapmıştır.

Oğuz Dağçakrak (Ali Burak Ceylan):  Doktor Ali’nin en büyük rakiplerinden. Oldukça başarılı ve başarısızlığa hiçbir zaman tahammülü yok!

Bahar Tunç (Ege Kökenli)  Lise yıllarından beri Ali hocaya aşık olan deli dolu bir kız. Eylül kadar zeki değil ama çalışkan ve azimli birisidir

Doktor Selim Can (Fatih Dönmez): Ali Asaf ile zamanında çalışmış beyin cerrahıdır. Ameliyatlarda çok başarılı. Hastanenin vazgeçilmez doktorlarından birisi.

Esma Sancak (Burcu Türünz)  Dizinin en masum ve aynı zamanda temiz kalpli kişisi. Bahar ve eylül’ün liseden arkadaşı

Doktor Sinan Tunç (Hakan Gerçek) : Dizide baharın babasını canlandırıyor. Aynı zamanda Babası ile birlikte hastanenin ortaklarındandır. İşleri güçleri fesatlık, kötülük yapmaktır. Dizideki kötü karakterlerdendir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp atışı esma kimdir gerçek adı yaşı boyu ve oynadığı diziler

Show Tv’nin yeni gözde dizisi kalp atışı reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Genç kızların hayranı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir