AnaSayfa / Medya Takip / Kalp atışı hangi gün ne zaman oynuyor ve saat kaçta yayınlanıyor?

Kalp atışı hangi gün ne zaman oynuyor ve saat kaçta yayınlanıyor?

Diziyi yeni izleyecek olanların en çok merak ettiği konu;  Kalp atışı dizisi hangi kanalda çıkıyor ve yayınlanıyor? Bugün detaylı olarak sizlerle paylaşacağım.

İlk bölümü merakla beklenen dizi bir çok izleyici ve eleştirmeden tam not aldı. Büyük beğeni toplayan dizinin ne zaman saat kaçta yayınlandığı haliyle diziyi daha önce izlemeyenler tarafından merak edilir oldu

HER CUMA, SAAT: 20:00’DE SHOW TV KANALINDA YAYINLANIYOR

DİZİNİN KONUSU:

Yaşadığımız şu dünya ne kadar kötü ve lanet bir yer olsa da, iyilerin her daim yolunun açık olduğunu ve zorluklarla baş edebileceği bir gerçektir.

Kader bazen yüzünüze gülmez ama gün gelir size bir şans verir ve hayatınız bir anda değişebilir. 18 yaşında lise öğrencisi olan Eylül’ün kaderini değiştiren kişi Ali Asaf Denizoğlu hikayenin baş mimarlarıdır.

Doktor Ali, Eylül’ün kaderini değiştirecek kişidir. Hikaye Ege’de yani Marmaris’te başlıyor. Lisede Ali Öğretmen, Eylül ise Öğrencidir.

Ali, Eylül’den hiç umutlu değildir, Tembel ve işe yaramaz bir öğrenci olduğunu düşünür ve bir anda sınıfın en iyisi olan ve sınavlardan başarı ile çıkan Eylül, Ali öğretmede dahil olmak üzere tüm sınıftakileri şaşırtır. İkilinin Daha sonraki bölümlerde yolu İstanbul’da bir hastanede kesişir.

Henüz daha yeni beyin cerrahı olan Eylül,  Acilde taşkınlık çıkartan mafya bozuntularının hepsini tek tek döver ve hastanelik eder. Sürekli okul değiştiren, öğretmenleri tarafından sevilmeyen asi ve öfkeli bir genç kız olan Eylül, babası tarafından ayrıca şiddet görür.

Dayak yediği halde ağlamaz ve hep içine atar.  Ona kucak açan tek kişi Babaannesidir. Annesinin ve Babasının yapmadığını Yapar. Onu kol kanat gerer ve okuması için elinden geleni yapar. Babaannesi ona dönerek ‘’ Keşke senin elinden tutacak bir öğretmenin olsa, sana yol gösterse ne kadar güzel olur’’ der ve bu dediği gerçekleşir.

Ali Asaf Denizoğlu adında çok başarılı bir beyin cerrahı, daha sonra bir nedenden dolayı doktorluğu bırakıp, Öğretmen olan bu kişi mucizevi bir şekilde Eylül’ün hayatını değiştirir.

İlk önce Eylül’ün babaannesinin evinde kiracı kalır. Daha sonra aralarında sürtüşmeler yaşanır ve Babaannesi Eylül’ü okutması ve ona destek olması için Ali öğretmene telkinde bulunur.

Zorla olsada Ali öğretmen Eylül’ün okuması içi elinden gelen gayreti gösterir. İkili arasında bir yakınlaşma olur ve bir takım olaylar gelişir. Eylül’ün babaannesi Sorumsuz bir doktor yüzünden mide ameliyatı olur ve hayatını kaybeder.

Dizinin yapımcılığını MF yapım üstleniyor ve Birbirinden ünlü isimler dizide rol alıyor.

OUYNCU İSİMLERİ:

Gökhan Alkan

Öykü Karayel
Ege Kökenli

Hakan Gerçek

Fatih Dönmez

Ali Burak Ceylan

Ceylan Ceylan

Hasan Şahintürk

Barış Aytaç

Metin Coşkun

Burcu Türünz

Erdem Kaynarca

Selahattin Paşalı

Vedat Erincin

Başar Doğusoy

Rüçhan Çalışkur

Barış Aytaç

YÖNETMEN: Yusuf Pirhasan

SENARYO: Makbule Kosif

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir