AnaSayfa / Medya Takip / kalp atışı nerede çekildi kalp atışı ne gün çıkıyor saat kaçta?

kalp atışı nerede çekildi kalp atışı ne gün çıkıyor saat kaçta?

Kalp atışı dizisinin ilk çekimleri egenin incisi olarak lanse edilen Muğla’nın Marmaris ilçesinde başladı.

Ali Asaf yetenekli bir doktordur lakin kimseye faydası olmadığını düşünür ve insanlara daha faydalı olabilmek adına biyoloji öğretmenliğini tercih eder.

Diğer yandan Eylül adında bir genç kız okulda sürekli problem çıkardığından dolayı babası tarafından sürekli hırpalanır ve dövülür. Ardından Marmaris’e gider ve babaannesinin yanına yerleşmeye karar verir.

Orada okumaya karar verir.  Ali Asaf’ın öğretmenlik yaptığı okulda öğrenci olur. İlk aşlarda Ali Asaf’ın Eylül’den hiç umudu yoktur. Sonrada başarılı notlar almaya başlayan Eylül sınıfın birincisi olur ve herkesin gözüne girer.

Bu sırada Ali Asaf, Eylül’e daha çok ilgi gösterir ve onun arkasında durarak, doktor olmasını sağlar. İkili yıllar sonra bir hastanede aynı görevi yaparlar. Birbirilerine aşıktırlar ama bunu belli etmezler ve bir türlü aşklarını itiraf edemezler.

Kalp atışı ilk olarak Muğla / Marmaris’te Akyazı Lisesinde çekildi.

Şu anda İstanbul Liv hastanesinde çekimleri devam etmektedir.

Cuma günleri saat: 20:00 ( Sekizde) Show TV’de yayınlanıyor.

Kalp atışı dizisinin kısa süreceği yönünde bir takım yorumlar sosyal medyada dolanıyor. 20 bölüm olacağını kore versiyonuna bakarak az çok anlayabilirsiniz ama bizim Türk dizilerinde her şeyin başı reytingdir.

Dizinin reytinglerie baktığımızda ilk sırada yer aldığı görünüyor. Hal böyle olunca bize göre dizi kış sezonu boyunca ekranlarda yayınlanabilir.

 

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp atışı esma kimdir gerçek adı yaşı boyu ve oynadığı diziler

Show Tv’nin yeni gözde dizisi kalp atışı reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Genç kızların hayranı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir