AnaSayfa / Ajandam / Keçeden buzdolabı süsü örnekleri

Keçeden buzdolabı süsü örnekleri

Ev hanımları keçeden o kadar farklı ve güzel şeyler yapıyorlar ki; insan görünce hayret ediyor, hayranlık duyuyor. Sizlerde keçe ile sınırsız, aklınıza hayalinize Helen her şeyi yapabilirsiniz. Süs eşyaları, çantalar, kalemlikler, buz dolabı süsleri, yastıklar, çiçekler, çocuk oyuncakları derken liste öylece uzayıp gidiyor, keçenin hayal gücünüzde bile sınırının olmadığını anında fark ediyorsunuz. Ülkemizde özellikle ev hanımları keçeden kapı süsleri kutular, yapar çiçekler, yastık ve anahtarlıklar yapmayı daha çok seviyorlar.

Keçeden süs eşyası yapmak istiyorsanız, hayal gücünüze ve azminize güvenmelisiniz. Öyle iğne oyası yada örgü gibi değil, çok daha kolay ve keyifli bir elişidir. Hiçbir zaman sizi yormaz, üzmez! Aksine daha mutlu e pozitif olmanızı sağlar.

Yukarıda saymış olduğumuz, keçeden yapılan elişlerini yapabilmek için ilk önce kalıp çıkarmanız gerekiyor nedeni ise direkt olarak kumaşın üzerine uygulamaya geçerseniz, hatanızı düzeltme imkanınızın olduğunun farkına varmanız içindir. İsterseniz kağıt üzerine çizeceğiniz şeyi silebilir, tekrardan çizebilirsiniz.

Ev hanımlarının mutfaklarda en çok haşır neşir olduğu ürünlerin başında kuşkusuz buzdolapları gelir.  Üzerine magnet ve çeşitli elişi ürünlerini yapıştırmayı çok severiz.

Kimi zaman eski ailevi fotoğraflarımızı yada ismimizden oluşan harfler buzdolabımızın kapağında durur.

Artık eskisi gibi hazır buzdolabı süsü eşyaları almak yerine sizlerde kendi el emeğinizle keçeden birbirinden güzel süsler yapabilirsiniz. Daha önce keçeden bir çok elişi yapan arkadaşlarımızın hoşuna gidecek, boş zamanlarında yapabilecekleri  Keçeden buzdolabı süsü örneklerini paylaşıyoruz.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir