AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Kısa Güzel Sözler ( Resimli)

Kısa Güzel Sözler ( Resimli)

Uzun cümleler insanı bazen gerçekten yoruyor. Akrabalarınız, eş ve dostlarınızla paylaşmak istediğiniz sözleri dile getirmenin kısa yolu; Kısa ve güzel olan sözleri sosyal medyada paylaşmaktır.

İnsan hislerini değişik yollarla dile getirir. Günümüz teknolojisi ile ve internet sayesinde bunu gerçekleştirmek mümkündür.

Hisleri anlatmanın birçok yolu vardır. Özellikle bugün, teknoloji ve internet öyle çok olanak sağlamaktadır ki, insanlar bazen bunun kıymetini biliyor, bazen ise eldekilerin değeri daha keşfedilmeden gidiyor.

En sevdiğiniz insanlarla kısa ve güzel sözleri paylaşabilir ve anlamları derin olan bu sözlerle onları mutlu edebilirsiniz.

Emin olunki çok beğenecekler ve hoşlarına gidecektir. Sevgiyi ertelememek gerekir, paylaşarak onu çoğaltmalıyız. Bunun en güzel örneği resimli sözlerdir.

Günümüzün en trend sosyal paylaşım ögelerinden birisi olan sözler, insanların hislerine tercüman olur.

Kimi zaman öfkeyi, bazen mutluluğu bazen ise özlemi ifade ederler. Uzun lakın kısasını sevenler için en güzel resimli kısa sözleri paylaşıyoruz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir