AnaSayfa / Ajandam / Lg müşteri hizmetleri servisi tel numarası

Lg müşteri hizmetleri servisi tel numarası

Ülkemizde en çok teknoloji ürünleri satan markaların başında LG geliyor. Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili anında kaliteli destek almak için müşteri hizmetlerini Her gün dilediğiniz saat arayabilirsiniz. 7/24 saat hizmet veren çağrı merkezinde aynı zamanda LG müşteri temsilcileri bulunuyor.

Sizin problemlerinizi çözmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazırlar. LG ürünleri ile ilgili teknik konularda dilediğiniz kadar bilgi ve destek alabilirsiniz.

444 6 543 telefon numarası LG markasının müşteri hizmetleridir

Geleceği her daim düşünen, müşterileri için eşsiz ve aynı zamanda yenilikçi teknolojilere benzersiz bir şekilde imza atan LG markası sadece ülkemizde değil tüm dünyada satış rekorları kırmaktadır. 2014 yılında 55 milyar global satış elde etmiştir.

Akıllı telefonlar, Beyaz eşyalar, Klima, Araç bileşenleri, Smart TV, Çamaşır makinesi, Buzdolabı, Telefon aksesuarları, Ev elektroniği dahil olmak üzere bütün ürünleri tüm dünyada göz bebeğidir. Özellikle enerji tasarrufu konusunda lider konumdadır.

Firmanın prensibi; her daim mutlu ve iyi bir yaşam yaratmaktır. Bu doğrultuda elinden gelenin en iyisini yapıyor. Yenilikçi, eşsiz tasarımlı ürünler ile geleceğin teknolojisine yön veriyor.

Marka 1958 yılında kurulmuştur. O zamanlar üretmiş olduğu televizyonlar, rafyolar ve daha bir çok ev aletleri sayesinde teknolojim deneyim elde ederek kendisini geliştirmiş, adete dijital çağa ışık tutmuştur.

Yirmi birinci yüzyılda birden farklı yeni ürün piyasaya sunmuştur. Benzersiz ve aynı zamanda yeni uygulamış olduğu teknolojiler ile mobil cihazlar başta olmak üzere dijital televizyonlarla  dünya şirketi olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir