AnaSayfa / Tekno Beyin / maalesef launcher durdu hatası çözümü nedir nasıl düzeltebilirim?

maalesef launcher durdu hatası çözümü nedir nasıl düzeltebilirim?

Maalesef launcher durdu hatasının çözümü için telefonunua stock rom kurabilirsiniz. Bunun haricinde telefonun ayarlar bölümünden uygulamalara ve orada fabrika ayarlarına geri dönerek yani format atarak hatadan kurtulabiliriniz.

DİĞER YÖNTEMLER:

Telefonun ayarlar kısmından uygulamalara gel. Tümü seçeneğine tıkla oaradan ‘’ launcher’’ ismini bul ve üzerine tıkla. ‘’ Verileri sil’’ dedikten sonra sorun çözülecektir.

Yine hata verirse tekrardan verileri sil diyeceksin. Bununla uğraşmak istemiyorsan. Yada format atamam diyorsan, Google play marketten Launcher programı indirin.

Tavsiye edilen en iyi launcher programları

Arrow Launcher  ( İNDİR)

Android telefonlar için kullanımı kolay bir launcher’dır.  Sade tarsımı ile dikkat çeken program aynı zamanda fazla şarj yemez. Batarya dostudur. Duvar kağıdı ve ofis desteği gibi bir çok farklı özelliği var.

Evie Launcher

Performans harikası bir program. Hızlı ve kullanımı çok kolay! Android launcher programları arasında en iyilerden birisi

CM Launcher

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Telefonda ve tablette google play store nasıl güncellenir

Telefon ve tabletlerde fabrika ayarlarına geri dönünce bazen Google Play güncellemiyor ve eski sürümde kalıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir