AnaSayfa / Medya Takip / Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı İletişim Ve Telefon Numaraları

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı İletişim Ve Telefon Numaraları

muge-anli
ATV kanalında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sabah saat 10:00 ile 13:00 arasında hafta içi her gün canlı yayın yapmaktadır. Programa kayıpları olanlar, cinayet işlenmiş olup kimin yaptığını bulmak için ve ailesini bulmak için programa katılıyorlar.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına mail yoluyla da iletişime geçilmektedir. Mail adresi tatlisert@mügeanli.com.tr adresiyle mesajınızı yollayabilirsiniz.

Reyting oranları iyi olan programın Avukat Rahmi Özkan, Psikiyatrist Arif Verimli ve Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen programa konuk oluyorlar. Ve işlenen konular hakkında bilgi veriyorlar.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programının İletişim Telefon Numaraları

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına canlı yayında bağlanmak istiyorsanız 0212 639 42 63 ve 0212 639 50 17 numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Canlı yayın dışında 0212 354 44 25 ve 0212 354 44 26 telefon numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz. Müge Anlı daha önce yapmış olduğu Dobra Dobra, Film Gibi ve Mektubunuz var gibi programları sunarak Tatlı Sert programını sunmaya başlamıştır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir