AnaSayfa / Medya Takip / murat boz sosyal medya resmi hesapları ve adresleri

murat boz sosyal medya resmi hesapları ve adresleri

murat-boz
Türkiye’nin en çok sevilen sanatçısı Murat Boz, hem sesiyle hem görsel açıdan dinleyicilerini etkilemektedir. Hem müzik alanında hem oyunculuk alanında oldukça başarılı olan genç sanatçının hayranları da diğer sanatçılara göre sayısı çok fazladır. Kullandığı İnstagram hesabını aktif bir biçimde kullanan Murat Boz, sevdikleriyle birçok paylaşım yapmaktadır.

@MuratBoz  (Resmi Twitter hesabı: https://twitter.com/muratboz?lang=tr)

facebook hesabı ( resmi) : https://tr-tr.facebook.com/MuratBoz/

Murat Boz’un İnstagram Hesabı

link: https://www.instagram.com/muratboz/?hl=tr

İnstagram ismini muratboz olarak kullanmayı tercih etmektedir. Video ve resimleri oldukça sık paylaşmaktadır. Genellikle sahne performanslarına yer veren genç sanatçı bir televizyon programında jüri üyesi olarak yer alıyor ve bununla ilgili bağlantıları da hesabında bulabilirsiniz.

Tek başına fotoğraf ve video koymayı çok fazla tercih etmekten kaçınıyor. Sahne paylaşımlarında da gitaristleriyle, konseri dinlemeye gelen sevdikleriyle sıkça fotoğraflar paylaşmaktadır.

Sosyal medyayı oldukça meşgul eden bir konu olan sevgilisi Aslı Enver ile de çok sık olmasa da paylaşımları vardır. Genç sanatçının takipçilerin çoğu bayan olduğu için kıskançlıklar olsa da sevgilisi ile fotoğraf ve video paylaşımlarından çekinmiyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir