AnaSayfa / Ajandam / Müşteri hizmetleri numarası passolig

Müşteri hizmetleri numarası passolig

Futbol Severler her an Passolig müşteri hizmetleri telefon numarasına ihtiyaç duyabiliyorlar. Bugün sizlerle çağrı merkezinin telefon numarasını paylaşacağız ve birazda Passolig’den bahsedeceğiz.

Passolig’in en önemli özelliklerinden birisi artık ailenizle ve sevdiğiniz dostlarımızla güven içerisinde huzurla futbol takımlarının karşılaşmalarını izleyebilmenizdir.

İstediğiniz müsabakayı her türlü olumsuzluktan etkilenmeden Passolig sayesinde izleyebileceksiniz.

Gerek kulüplere gerek ise taraftarlara büyük imkanlar ve ayrıcalıklar sunarken bir yandan Passolig kartınız ile Türk futbolu maddi kazanç sağlıyor, Tribünlerde huzur ve güvenlik oluyor. Daha önce yaşanmış olan tüm olumsuzlukların önüne geçiliyor.

2014 yılında çıkarılan yeni yasal düzenlemenin uygulanmaya başlanması ile birlikte artık kağıt biletler tarih oldu ve yerini Passolig kartlar aldı.

Bütün herkes maçlara sadece bu kart ile girebilmektedir. Bilet derdinin sona ermesiyle birlikte çok daha hızlı bir şekilde beklemeden, vakit kaybetmeden müsabakalara girmektesiniz.

Passolig kartınızın içerisine maç biletleriniz otomatik olarak yüklenmektedir. Ayrıca kombine biletlerde buna dahildir. Hangi maçı için para ödediğiniz tüm ayrıntıları ile kart sahiplerine gerek mail gerek cep telefonu aracılığı ile bildiriliyor.

Passolig Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

0850 724 33 44

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir