AnaSayfa / Ajandam / Müşteri hizmetleri numarası QNB finansbank direk bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası QNB finansbank direk bağlanma

QNB finansbank Müşteri hizmetlerine bağlanmak için belirli tuşlara basmamız gerekiyor. Bu yüzden kısa yoldan doğrudan nasıl bağlanabileceğinizi bugün anlatacağım.

Ülkemizde maalesef bir çok banka ile direk olarak konuşmak çok zor. Uğraştırıcı, sıkıcı ve zaman alıcı bu durumdan kurtulmak için yapmanız gerekenleri söylüyorum.

Aslında En ilgili ve müşterisine fazlası ile destek veren banka; QNB finansbank’tır diyebilirim.

FinansBank müşteri hizmetleri telefon numarası ve direk bağlanma için yapmanız gerekenlerin listesini sizinle paylaşayacağız.

Müşteri hizmetleri ile konuşmak bir çok banka açısından çok zor. Uğraştırıcı ve zaman alıcı bir olay olsa da FinansBank müşteri hizmetlerine bağlanmak bazı bankalara göre daha kolay olabiliyor.

QNB finansbank FinansBank Müşteri hizmetleri telefon numarası

0850 222 0 900

FinansBank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Aramayı gerçekleştirdiğiniz zaman telesekreter sizi otomatik olarak tanıyacak ve belirli bir menüye yönlendirecek. Yapmanız gereken tek şey; Bulunduğunuz işlem menüsünde ‘’ Diğer işlemler’’ menüsüne gelin oradan sonra ‘’ Ana Menüye’’ geçiş yapınız. Sonrasında sırasıyla ilk önce ‘’ 1 ve ‘’5 tuşlayınız. Kartınızın son 4 hanesini giriniz. Sizden kart şifrenizi isteyecek. Şifrenizi girdikten sonra direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

QNB finansbank FinansBank Müşteri hizmetleri Kısa yollar;

0 tuşu: Çalıntı ve kayıp bildirimleri için kullanılır.

Diğer işlemler menüsü tuşları ne işe yarar?

Kampanyalar için 1 tuşuna basın

Kart işlemleri için 2 tuşu,

Başvurularınızın sonuçlarını ve ne durumda olduğunu öğrenmek için 3 tuşu

İnternet bankacılığı veya şifre alabilmek için 4 tuşu

Bankanın ürünleri ve fiyatları hakkında bilgi için 5 tuşu

Bakmacılık işlemleri için 6 tuşu

Yabancı dil İngilizce için 9 tuşlanır.

2011 yılında Finansbank özellikle Müşteri hizmetleri konusunda ‘’ Call Center Awards!! Tarfından ‘’ En iyi Çağrı merkezi’’ ödülüne layık görülmüştür.

Buradan bankanın ne kadar müşterilerine değer verdiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Özellikle enpara kullananlar ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır.

Sonuçta enpara’da QNB finansbanka bağlı bir internet bankacılığı ve önceliği her daim müşterileri oluyor. Çok ilgili ve alakalı bir banka diyebilirim.

0850 222 0 900“ü arayarak  ileri teknolojiye sahip sesli yanıt sisteminden fazlasıyla istifade ederek bir çok işleminizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir