AnaSayfa / Ajandam / Pegasus müşteri hizmetleri numarası nedir kaçtır?

Pegasus müşteri hizmetleri numarası nedir kaçtır?

Pegasus web sitesine girdiğiniz zaman müşteri hizmetleri numarasını bulmakta zorlaıyorsanız, hiç üzülmeyin size bu konuda yardımcı olacağız.

Çağrı merkezini arayarak, ihtiyacınız olan her an 7/24 Dünyanın neresinde olursanız olun, seyahatiniz il alakalı tüm işlmleri çağrı merkezinden olayca gerçekleştirebilirsiniz.

PEGASUS MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

TÜRKİYE :  0888 228 12 12

KIBRIS :     090 850 250 6777

Misyonumuz

Havayolu ile yolculuk yapmak her bireyin hakkıdır. Bu prensiple yola çıkarak; Tüm ekip ve çalışanlarımızla, ortaklarımızla bunun gayeti içerisindeyiz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Sorumluluk, yenilik, ilke ve akılcı yaklaşımımız sayesinde kendi kategorimizde lider ve ekonomik bir havayolu şirketi olmak

Pegasus kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği konularında uygulamış olduğu politikalarla  gurur duyuyor ve bu uygulamaların çok önemli olduğuna inanıyor.

Ülkemizde uçak şirketlerini incelediğiniz zaman en uygun bilet fiyatlarını Pegasus firmasında bulacaksınız.

Ben kendim şahsen 2 yıldır uçuş yapıyorum ve ne zaman havayolunu tercih etsem, ekonomik fiyat olarak Pegasus gözüme çarpıyor.

Daha önce uçmayan varsa, kesinlikle ilk tercihini Pegasus’tan yana kullanabilir. Müşteri hizmetleri çok ilgili ve her gün her saat size hizmet vermektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir