AnaSayfa / Ajandam / Ptt genel müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası

Ptt genel müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası

Ptt genel müdürlüğü müşteri hizmetleri telefon numaralarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Eskiden ulaşılması güç olan devlet kurumlarına artık çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyor, önerilerimizi ve şikayetlerimizi bildirebiliyoruz. PTT kargo ile yaşadığınız tüm sorunlar çözüme kolay bir şekilde kavuşabiliyor.

GENEL MÜDÜRLÜK TELEFON NUMARALARI:

BAŞ MÜDÜR:  0312 309 44 00

MÜDÜR YARDIMCILARI:  0312 309 44 01 / 0312 309 44 04

Ülkemizin neresinde olursanız olun 444 1 788 numaralı telefonu arayarak 7/24 saat müşteri hizmetlerinden istifade edebilir, temsilcilere ulaşarak her türlü; Önerilerinizi, şikayet ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Dilerseniz doğrudan başvuru yaparak yazılı yada sözlü ‘’ Öneri ve Şikayet Kutuları’’ vasıtasıyla bildirimde bulunmak mümkündür.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE;

Posta kodu sorgulayabilir, Sipariş alabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı kayıtlı gönderi sorgulayabilirsiniz.

Siparişin sorgulama yada iptal etme

İsimden sorgulama

Yurtdışı teslim süresi

Parasal Posta işlemleri: Güvenlik ayarlarını sıfırlama, internet işlemleri ile ilgili bilgi alma bloke etme ve kaldırma, telefon şifresi değiştirme, telefon mobil imzasını kaldırma, Cep PTT ile alakalı işlemler; Telefon şifresi değiştirme yada bloke edebilme telefon mobil imzasını kaldırmak gibi tüm işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir