Ajanda
AnaSayfa / Ajandam / PTT Kargo Çalışma Saatleri 2018

PTT Kargo Çalışma Saatleri 2018

100 yıllık bir geçimi ile ülkemizin önde gelen iletişim kanallarından birisi olan PTT, ilk olarak Osmanlı Devleti’nde ikamet eden tüm vatandaşların ve yabancıların posta ihtiyaçlarını karşılamak için hizmete açılmıştır.

1840 tarihinde Nezaret olarak kurulan ve 2 yılın önce 2013 yılında TBMM’de kabul edilen bir tasarıya göre Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi unvanına sahip olmuştur.

PTT şubeleri içerisinde bulunan PTT Kargo birimi, gerek yurtiçi gönderilerde gerekse yurtdışı gönderilerde, güvenli ve hızlı kargo gönderimi sağlamaktadır.

Bilişim ve teknolojiyi yakından takip eden PTT, kargo birimi ile online kargo takibi ve sorgulama hizmetlerinin yapılabildiği bir kurumdur.

Ülkemizin her noktasına posta ve kargo gönderen, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiş çalışanlara sahiptir.

PTT şubelerinden hizmet alabileceğiniz PTT Kargo’nun çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile 16:30 saatleri aralığındadır.

Öğle tatili ise 1 saat olup, 12:30 ile 13:30 saatleri arasında kapalıdır.

PTT Kargo hafta sonları hizmet vermemektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Şekerbank Çalışma Saatleri 2018

1953 yılında Eskişehir’de Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla kurulan banka, 1956 yılında Şekerbank olarak isim değişikliğine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir