AnaSayfa / Ajandam / Regal müşteri hizmetleri numarası

Regal müşteri hizmetleri numarası

Regal müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak; Bilgi alabilir, öneri ve şikayetlerinizi anında bildirebilirsiniz.

Zorlu grubunun en bilindik markalarından birisi olan Regal, 2002 senesinde beyaz eşya ve elektronik sektörüne girerek; Yenilikçi, teknolojik ürünlerle adından söz ettirdi.

0850 222 47 89 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Samimi müşteri temsilcileri ile sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

Günümüzde bir çok markadan daha kaliteli ve dayanıklı olan markanın ürünleri ülkemizde bir hayli satılmaktadır. Herkesin yakından bildiği bir çok markayla kısasıya rekabet halindedir. Zaten zorlu grubunun markalarının ne denli kaliteli olduğunu bilmeyen yok sanırım. Regal markası da onlardan birisi diyebiliriz. Her daim muhatap bulabilir, sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözebilirsiniz.

Ülkemizde yeniliklerin heyecanını tüm herkes yaşasın diye 2015 yılından bu yana bir hareket başlatıldı. Bu hareketin adı; ‘’ “İnanılmaz Regal Bir Hareket” işte tamda bu noktada birbirinden farklı ergonomik tasarımlı ürünler, uygulamalar ve yeni teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarda tüketiciye regal markası sunmaktadır.

Toplamda on beş merkez olmakla birlikte Ülkemize yayılmış 350 servisi, uzman müşteri temsilcileri, deneyimli kadrosuyla; Satış öncesinde ve sonrasında müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap veren Regal, Ülkemizi kapsayan yaygın mağazaları ile hizmet vermeye aralıksız devam ediyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir