AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Resimli Cuma Mesajları Facebook Twitter İnstagram Paylaş!

Resimli Cuma Mesajları Facebook Twitter İnstagram Paylaş!

Resimli ve birbirinden güzel Cuma mesajlarını bu özel günde sizlerde Facebook, Twitter ve İnstagram adreslerinizde paylaşmak istemez misiniz? Cevabınızı kabul ediyor, sizler için en güzel resimli Cuma mesajlarını paylaşıyorum:

Müslümanların dini vecibelerini yerine getirdiği, namazını kıldığı Cuma günü çok önemli bir gündür.

Eğer 3 kere gitmezseniz, dinden çıkabileceğiniz belirtilmiştir. O yüzden dikkatli davranılmalı ve bu önemli ibadetimizi yerine getirmeliyiz.

Bu yüzden Cuma namazını hatırlamalı ve kendimize görev edinmeliyiz. Sadece kendiniz için değil dostlarınız, akrabalarınız için bu durumu hatırlatmalı, onlar bu konuda bilgilendirmeliyiz. Bu bir Müslüman’ın bir başka Müslüman’a yapabileceği en değerli bir görevdir, ibadettir, güzel ahlaktır.

Cuma namazını hatırlatmak için;

Eğer ki arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza yada yakın çevrenize Cuma namazını hatırlatmak isterseniz, akıllı cep telefonunuzdan yada Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya araçlarını kullanabilir, buralarda Cuma mesajlarını ve sözlerini paylaşarak onlara telkin ve hatırlatmada bulunabilirsiniz.

Bu paylaşımlar ve mesajlar inanın sizi de çok mutlu edecek dostlarınıza, arkadaşlarınıza karşı Cuma namazını hatırlatma görevini yerine getirdiğiniz için kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

Resimli Cuma Mesajları

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

İyi günler mesajları resimli indir ve paylaş!

En güzel iyi günler mesajlarını kısa, uzun, resimli olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Siz değerli Facebook Ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir