AnaSayfa / Medya Takip / Reyting Rekorları Kıran Ütopya Ekranlara Geri Dönebilir?

Reyting Rekorları Kıran Ütopya Ekranlara Geri Dönebilir?

utopya
TV 8 ekranlarında herkes tarafından beğenilen ve 24 saat ilgi ile takip edilen Ütopya adlı yarışma Survivor yarışmasının, yeni sezonunun bitimine yakın sevenleri ile buluşturulmaya hazırlanıyor. Yaz aylarına doğru başlaması beklenen Ütopya yarışmasının yeni sezon yarışmacıları oldukça merak ediliyor.

İnternet üzerinde Ütopya yarışma programı ile alakalı birçok soru bulunmaktadır. Ütopya’da eski yarışmacılardan hiç kimse olmayacak ve Ütopya yeni çekimlerine, eski yerinde devam edecektir. Yarışma için ön başvurular halen devam etmektedir. Yarışmada değişecek tek şey eleme sistemi ve yarışma için gerçekleştirilen panorama yayınları olacaktır.

Geçen sezon yayınlanan Ütopya yarışmasında, finale Tuncay ve Semih kalmıştı. Uzun süre, Tuncay ve Semih arasında yaşanan yarışının galibi birincilik kazanarak Tuncay ilan edildi.

Kendi sezonlarına iki ilginç yarışmacı olarak imzalarını attılar. Tuncay ve Semih arasında yaşanan rekabet dışarıda onları destekleyen insanlar arasında da olaylara yol açtı.

Takipçi sayısı çok fazla olan ve internet üzerinden 24 saat izlenebilen yarışma formatı ile de izleyenlerin beğenisini oldukça topladı.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir