AnaSayfa / Oyunkolik / Rust FPS Arttırma PerformansYöntemi

Rust FPS Arttırma PerformansYöntemi

Rust ilk zamanlar da ağır bir oyun değildi birçok kişinin bilgisayarı rahatlıkla kaldırıyordu. Fakat yeni bir güncelleme ile bir anda oyunun versiyonu değişti ve 12 oldu. Şimdi steamden baktığımız zaman sistem gereksinimleri olarak ekran kartı GTX 980 istiyor buda gerçekten çok yüksek bir sistem.

Fakat Rusttı illa ultrada oynamak gerekmiyor sizler illa ben bu oyunu oynayacağım diyorsanız o zaman sistem gereksinimlerinizi düşürün. Ben daha ayrıntılı olsun diye kendim çekmiş olduğum resimleri sayfama ekledim. Aşağıda gördüğünüz gibi ayarları düşük yaparsanız o zaman rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Şunu da hatırlatmak isterim arkadaşlar ayarları çok düşük yaptığımız için nesneler , çevre kalitesi , hava , çimen ve detayların hepsi gidiyor yani grafiğe önem veren kişi iseniz o zaman bence bu şekilde yapmayın derim. Ama grafiğe bakmıyorsanız yeter ki FPS artsın diyorsanız bu tamda sizlere göre.

Ben bide şuan ki oynadığım sistemi sizlerle paylaştım. Sistemim GTX 780 ultrada şuanda 35 40 fps alıyorum bu normal değil çünkü oyunun daha optimizasyon sorunu çözülmedi. Yine akıcılık var fakat çok fazla donma ve droplar oluyor buda oyunu oynanmaz bir hale getiriyor.

Rust FPS Arttırma Yöntemi

İlk olarak şöyle yapalım steam kütüphanesine gidin ve oradan oyunu başlatın. Önünüze başlamadan önce grafik seviyeleri gelecek arkadaşlar onu FAST yapın ve PLAY basıp girin. Ayarlar sekmesine gelin oradan aşağıda görmüş olduğunuz gibi düşük yapın. İlk sırada

Alan Derinliği , Çevresel Perdeleme , Kenarları Yumuşatma , Yüksek parlaklık kalitesi , Kirli Objektif , Güneş ışığı , Keskinleştir , İç Bölge ve Renk Düzeltimi bulunuyor bunların hepsini kapatın yani çarpı işareti olmayacak.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

En Güzel LOL Nickleri İsimleri Ve Lakapları 2018

legends of legends günümüzde en çok oynanan oyunlardan birisidir.  Bunun yanında steam’de en çok sevilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir