AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada 3 Defa hep aynı kişiyi görmek ne anlama gelir ?

Rüyada 3 Defa hep aynı kişiyi görmek ne anlama gelir ?

Rüyada 3 defa birini görmek , rüyayı gören kişinin rüyada yer alan şahsı sürekli olarak onu düşünmesi , özlemesi ve merak etmesi gibi anlamlara gelmektedir.

Yani bilinçaltında tamamen o kişi vardır. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin , rüyada yer alan kişiyle ilgili bir beklenti içerisinde olduğuna da yorulur.

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyle Kavga Etmek

Rüyada sürekli olarak aynı kişi ile kavga ettiğinizi gördüyseniz, yararlı işler ile uğraşacağınıza,

hayatın bu zor yollarında hiçbir kimseden yardım almayarak tek başınıza dimdik ayakta mücadele edeceğinize delalet eder.

Bazı durumlarda ise sevmiş olduğunuz bir kişi ile kavga edeceğinize fakat bu kavgalar kısa sürüp sonradan mutlu günler yaşayacağınıza da yorulur.

Rüyada Hep Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada sürekli olarak hep aynı kişiyi görmek , gelecek olan güzel bir habere , yaşanılan sıkıntıların son bulup feraha ermeye ve yüksek bir mevkiye ulaşmaya delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi , rüyasındaki kişiyi hiçbir zaman aklından çıkaramıyor ve bu yüzden rüyasında hep aynı kişiyi görüyor.

Rüyada Hep Aynı Kişiye Aşık Olmak

Rüyada sürekli olarak hep aynı kişiye aşık olmak , büyük bir zenginliğe kavuşacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin büyük aşk hasreti içerisinde olduğuna ve rüyasındaki kişiyi hiç aklından çıkaramadığına yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir