AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada A harfi Görmek Ne Demektir? Yazmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada A harfi Görmek Ne Demektir? Yazmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada A Harfi görmek, son derece olumlu olarak yorumlanır. Kişinin hayal ettiği güce kavuşması anlamına gelir. Alfabemizde yer alan İlk harf A’dır. A harfi görmek ilklerin yaşanacağına işaret eder.

Özellikle rüyayı gören kişi iş yaşamında sağlam ve emin adımlar atarak hayal ettiği güce kavuşacağı manasına gelir.

Rüyayı gören kişi atacağı büyük adımlar sayesinde olumsuz olayların üstesinden gelerek düşlediği güce delalet eder.

Aynı zamanda Rüyada A harfi görmek bir aşka işarettir. Hayatını birleştireceği kişi ile bir ömür boyu mutlu olunacağına işaret etmektedir.

A harfinin bir başka hikmeti ise; Emekle kazanılan paraya ve gelire işaret etmesidir. Kısa bir zamanda bir haber alınacağına ve çok mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada A harfi Yazmak

Rüyada A harfi yazdığını gören kişinin bir takım önemli sırları sakladığına  ve bu sırları kimseye söylememek için özen ve çaba gösterdiğine delalet emektedir.

Sadece A harfi değil, başka harf yazdığını gören kişi yine sır tuttuğuna ve bu sırrı kimselere söylememek için çaba sarf edeceğine işaret eder.

Rüyada Harf Görmek

Rüyada harf görmek, Harfin sırasıyla çok yakından alakalıdır. Eğer harfleri düzgün bir şekilde sırası ile görmüş ise, iş ve normal aile hayatının düzene gireceğine ve huzur bulacağına işaret eder.

Eğer harfleri sırasız ve karışık bir şekilde gördüyse, rüya tersine döner ve iş aile hayatınızda olumsuzlukların olacağı anlamına gelir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir