AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Abajur Görmek Almak ve Takmak Ne Anlamlara Gelir?

Rüyada Abajur Görmek Almak ve Takmak Ne Anlamlara Gelir?

Rüyada abajur görmek , kişinin bir işe gireceğine ve bu işinde ömür boyu başarılı olacağına , bu sayede ise ticaret hayatına ilk adımı atacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi başka kişilerin emrinde çalışmaktan artık muzdarip olmuştur ve her zaman hayalini kurmuş olduğu kendi işinin başına geçerek büyük bir fırsat elde edecektir.

Bu kendi işinden ise tatmin edecek oranda gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Abajur Takmak

Rüyada abajur takmak , bencil olan , çevresinde bulunan hiçbir kimseyi düşünmeyen , çekmiş olduğu sıkıntıları , yokluğu ve zorluğu hiç umursamayan , her zaman kendi çıkarlarını düşünen bir kişinin varlığına delalet eder.

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur aldığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde hem önemli hem de büyük bir işlere imza atacağınıza ve bu işlerde ise çok başarılı olup saygın birisi olacağınıza yorulur.

Rüyayı gören kişi aynı zaman da yardımcı muhtaç olan insanlara yardım edecektir ve onlar için elinden geleni yapacaktır.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüyada kırık abajur görmek , rüya sahibinin hayatı ile ilgili alacağı kararlara ve atacağı adımlara işaret eder.

Rüyayı gören kişi hem özel hayatı hem de meslek hayatıyla ilgili köklü bir değişiklik yapacaktır ve bunun sonucunda ise hiç pişman olmayacaktır.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmak , rüya sahibinin başarıya gidecek olan yolların hem aydınlık hem de açık olacağına , vermiş olduğu emeklerinin karşılıksız kalmayacağına ve kazanmış olduğu mal varlığının da artacağına yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir