AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Demek ( İslami Yorumu)

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Demek ( İslami Yorumu)

Rüyada abdest aldığınızı gördüyseniz , kötülüklerden korunmaya , güzelliğe , hem hayır hem de iyiliğe işaret eder.

Temiz olan su ile abdest almak ; maksada kavuşacağınıza , Abdestinizin tamamlanmaması ; mevcut olan sıkıntılarınızın daha devam edeceğine , Namaz kılmak için abdest almak ; Korkularınızdan emin olmaya , Abdest alıp sonra da namaz kılmak ,

Hem gam hem de kederden kurtulacağınıza , Abdest üstüne abdest aldığınızı gördüyseniz , Aydınlık bir gönüle sahip olacağınıza işaret eder.

Abdest almak isteyip de su bulamadığınızı gördüyseniz , istemiş olduğunuz bir şeyin çok güçlü olduğuna , Boy abdesti gerektiren bir durumda normal abdesti almak ,

Çetin olan bir işe gireceğinize , Sıcak olan bir su ile abdest aldığınızı gördüyseniz , Kedere ve hastalığa delalet eder.

Deniz kenarında yani çöplük olan yerlerden abdest aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda hasta iseniz şifa bulacağınıza ve üzüntülerinizden kısa süre içerisinde kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada abdest alırken bir başkasının sizi görmesi , o dönemde yaşamış olduğunuz hem maddi hem de manevi olan sıkıntılarınızın ortadan kalkacağına işaret eder.

Abdestinizin bozulduğunu gördüyseniz , bir dönem geçici sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağınıza delalet eder. Rüyada abdest almak genel olarak bir ferahlama olarak yorumlanır.

Temiz bir su ile abdest aldığınızı gördüyseniz , en sonunda istemiş olduğunuz şeyin gerçek olacağına yorulur.

Eğer abdestinizi tamamlayamıyorsanız o zaman amacınıza ulaşamazsınız.

Cünup olarak abdest aldığınızı gördüyseniz , çok zor olan bir işi yapmak zorunda kalacağınıza yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir