AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Abdest Bozduğunu Görmek Neye İşaret Ve Delalet Eder?

Rüyada Abdest Bozduğunu Görmek Neye İşaret Ve Delalet Eder?

Rüyada küçük abdesti bozmak , yoksul olan kişinin zengin olacağına , esir olan kişinin azad olacağına ve yolcu birisi için memleketine döneceğine işaret eder.

Uygun olan bir yerde abdestinizi bozduğunuzu gördüyseniz , sıkıntılardan kurtulacağınıza , insanların görebileceği bir yerde abdestinizi bozduğunuzu gördüyseniz ,

mevcut olan sıkıntılarınızın gitmesiyle beraber malınızın bir kısmını kaybedeceğinize yorulur. Hiç bilmediğiniz bir yerde küçük abdestinizi bozduğunuzu gördüyseniz , meçhul olan bir bayan ile evleneceğinize delalet eder.

Rüyada bevlinizi kolay bir şekilde yaptığınızı gördüyseniz , rızkınızın artacağına , zorlanarak işediğinizi görürseniz , geçim konusunda zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza ,

gömleğinize bevlettiğinizi gördüyseniz de , evli olan birisi için çocuğa , bekar olan birisi için evlenmeye işaret eder.

Tuvalete gidip büyük abdestinizi bozduğunuzu gördüyseniz , malınızı sarf edeceğinize yorulur.

Rüyada yatağınızın üstüne büyük abdestinizi yaptığınızı gördüyseniz uzun sürecek olan bir hastalığa yakalanacağınıza işaret eder.

Rüyada küçük abdesti bozmak , rüya sahibinin sıkıntılarından kısa süre içerisinde kurtulacağına , büyük abdestini yaptığını görmek , hem borçtan hem de hastalıktan kurtulacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada küçük abdest yapmak , rüya sahibinin üzüntüsünün artık son bulacağına yorulur. Kişi eğer mal sahibi ise malının zekatını vermesi gerekiyor.

Abdestinizi abdesthanede değil de açık ve herkesin görebileceği bir yerde yaptığınızı gördüyseniz , sizin hakkınızda yapılan dedikodulara işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir