AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Abdest Bozmak Abdesthane Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Abdest Bozmak Abdesthane Görmek Neye İşarettir?

Rüyada abdest bozmak genel olarak hem hayırlı hem de makbul bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi , gerçek yaşantısında çekmiş olduğu zahmetten ve içerisinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada küçük abdestinizin bozulduğunu gördüyseniz , hem sıkıntılardan hem de dertlerden uzaklaşacağınıza ve bundan sonra esenliğe kavuşacağınıza yorulur.

Eğer rüyada abdesti yapmış olduğunuz yer net değilse yani görünmüyorsa o zaman sağlık sorunu ile karşı karşıya kalacağınıza veya varlığınızdan harcama yapacağınıza işaret eder.

Kişi eğer rüyada küçük veya büyük abdestini yapıp sonra o yeri örttüğünüz gördüyse , bu kişi gerçek yaşantısında da özel veya şahsi olan bir malı saklıyor demektir.

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthane görmek , kişinin ne kadar tutumlu bir kişi olduğunu ifade eder.

Yani hem malını hem de parasını gereksiz yere harcamaz , tüm harcamalarını her zaman ihtiyaç doğrultusunda yapar.

Rüyada Tuvaletin Gelmesi

Rüyada tuvaletinizin geldiğini gördüyseniz , saklamak istediğiniz bir şeyinizin olduğuna fakat bu şeyi bir türlü saklamaya uygun olan bir yer bulamadığınıza delalet eder.

Rüyada Tuvalette Abdest Bozmak

Rüyada tuvalette abdest bozmak genel olarak hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez.

Rüyayı gören kişi hem mal varlığını hem de parasını gereksiz yere harcayıp sonra da elindeki her şeyi kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak en hayırlı rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin huzur bulacağına , iyi ve güzel olan şeylerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak

Rüyada küçük abdest bozmak , hem iyiliklere hem de güzelliklere delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi , dertlerinden , sıkıntılarından ve borçlarından kurtularak esenliğe erip huzur bulacağına yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir